Akra Fm

Akra FM İle Manevi Bir Yolculuk!

Akra FM İle Manevi Bir Yolculuk
Akra fm dinle

 

Ulusal bir radyo kanalı olan Akra FM canlı yayın hayatına 1993 yılında başlamıştır.

iskender paşa cemaatine yakın olarak yayın yapan radyo İslami içeriklerin tek adresi olan kanal, içerik yapısını hiç bozmamıştır.

İbretlik hikayeler ve sohbetler ile insanların manevi dünyasına yolculuk yapmayı hedefler. Akra FM, gönüllere su serpen ilahi dinletileri ile insanları manevi doyuma ulaştırır. Radyonun dinleyicilerinin artması, manevi sohbetlerdeki güvenilirliğini kanıtlamıştır. Her alanda uzman kişileri konuk alan radyo kanalı profesyonel birçok işe imza atmıştır. Akra FM programları arasında: Gurbet Sohbetleri, Günün Sohbeti, Hadisler Deryası, Tasavvuf Sohbetleri, Tefsir Sohbetleri gibi programlar yer almaktadır.

Akademik başarıları ile ünlenen hocalar sayesinde insanlara önderlik etmiştir. Bilgi ve birikimleri sayesinde birçok paylaşımda bulunan konukları insanların radyoya bağlılığını arttırmıştır. Akra FM kendisine, ‘İnsanlığı iyiliğe ve güzelliğe çağıran radyo’’ mottosunu belirlemiş ve bu doğrultuda hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle muhafazakar yayın politikasına sahip olan bu radyo kanalının uzunca süreden bu yana yayın yaptığını ifade etmek de mümkün olmaktadır. Ayrıca Akra FM sosyal sorumluluk konusunda da iddialı bir radyo kanalı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

İslam’ın Güzelliklerine Değinen Radyo Akra FM!

Teknolojik olarak sağlam bir altyapıya sahip olan radyo kanalı, kaliteli bir ses ile dinleyicilerine ulaşır. İlahiler su gibi akarken, sohbetler de doyum noktasına ulaşırsınız. Dünyanın her yerinden Müslümanlara seslenen radyo, İslam’ın her halinden ve güzelliğinden bahseder. Dostluk, sevgi ve kardeşlik temalı programları ile dikkat çeken Akra FM, dinleyici kitlesini her geçen gün arttırmaktadır.

Radyo içeriği; Kuran-ı Kerim içeriği, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in güzel ahlakı ve İslam’ın ilk halifelerini konu ediniyor. Serbest vakitlerde ise özel ezgiler ve ilahiler ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Hayatın her alanına değinen istasyon kültürel alanda da bilgiler veriyor. Böylece radyo kanalının etkili bir düzeyde takipçi sayısına eriştiğini ifade etmek de mümkün oluyor.

Akra FM Frekans Bilgileri;

Türksat T3A-06 Frekans: 11557.5 Mhz’dir. Adana 101.9, Adıyaman 100.5, Afyonkarahisar 94.9, Ağrı 96.2, Aksaray 105.0, Amasya 101.6, Ankara 107.4, Antalya 95.3, Antalya 99.0, Ardahan 99.0 şeklindedir.

Akra FM İletişim Bilgileri: Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Caddesi, Numara 21 Üsküdar/İstanbul, E-mail adresi : akradyo@akradyo.net

AKRA FM görüşleriniz için (0216)325 22 65 numaralı hattı arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir