Radyo Seymen

Eğlencenin Kanalı Seymen Radyo!

radyo seymen
radyo seymen

 

İstanbul merkezli bir radyo kanalı olan Radyo Seymen, özellikle Ankara ve oyun havaları çalması ile meşhurdur. 1993 yılında kurulan kanal, eğlenceli ve hareketli yayın akışına sahiptir. Canlı yayın hayatına Pendik’te 2010 yılında başlamıştır. İstanbul’da oyun havası sevenler ve İstanbul’da yaşayan Ankaralılar, 107.0 frekansından Radyo Seymen dinleyebilir. Günün her anı Ankara müziklerine bu radyo ile ulaşabilirsiniz. Oyun havası sevenlerin ve Ankaralıların ilgisini büyük ölçüde çekerek, kısa zamanda ünlenmiştir.

Kaliteli programları sayesinde kitlesini her geçen gün arttırmaktadır. Ulusal bir frekans olarak yayın yapar. Efsane radyocu olarak hatıralarda kalan 05 Mustafa ile oldukça kaliteli yayınlar ortaya çıkarır. 05 Mustafa’nın yanında; Özlem, Hacı Dayı, Eda ve Derman gibi radyocuları ile kaliteli içerikler üretir. Bu içeriklerini canlı olarak, dinleyicilerinin karşısına çıkarır.

Ankara Ezgilerinin Sahibi Seymen Radyo!

Canlı yayınlarına dinleyicilerinin bağlanması ile radyo ortamı oldukça şenlenir. Programları sayesinde hoş sohbetler yaparlar. Ankara müziği kendine özgü bir alana sahiptir. Telli bir çalgı olan saz sayesinde hareketli ve slow tarzda müzikler üretilir. Dinlemesi oldukça keyifli olan bu müzik ile oynaması hatta oynayanların izlenmesi de bir o kadar zevklidir. Radyo Seymen kulakların pasını silerken, Ankaralıların da sevgilisi olmaya devam ediyor. Enerjik ve hareketli müziklerin tek adresi olarak Radyo Seymen dinlemekten keyif alacaksınız.

Radyo Seymen her zaman etkili müziklerin adresi konumunda yer alır. Üstelik son zamanlarda bu radyo kanalının dijital platformlar vasıtasıyla da etkili bir dinleyici sayısına ulaştığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Yine Radyo Seymen her zaman kendine has yayın politikasına da sahiptir. Bundan dolayı da bu radyo kanalının takipçilerinin oldukça sadık olduklarını da söylemek mümkün olmaktadır.

Radyo Seymen Frekans Bilgileri;

İstanbul 107.0, İzmir:102.0, Aydın 88.0, Uşak 99.2, Muğla 104.8, Fethiye 98.0, Alanya 107.5, Burdur 104.0, Isparta 91.2, Marmaris 102.0 şeklindedir.

Radyo Seymen uydu yayını: UYDU : TÜRKSAT 4A   FREKANS : 12034

POLARİZASYON : DİKEY (V) SEMBOL ORANI : 27.500

FEC : 5/6

Radyo Seymen İletişim Bilgileri: Fatih Mahallesi, Yakacık Caddesi, Numara: 94/1 Sancaktepe/İstanbul

İnternet bulunan her yerden www.radyoseymen.com.tr adresinden canlı olarak radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Whatsapp Hattı 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir