Radyo D

Eğlenceli Türkçe Müziklerle Radyo D

radyo d dinle
Radyo D

 

Her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa da uzun yıllardır popülerliğini kaybetmeyen radyo kanalları günümüzde de profesyonel bir şekilde faaliyet gösteriyor. Spor, müzik ve haber gibi farklı kategorilerde faaliyet gösteren birçok radyo kanalı bulunuyor. Uzun yıllardır faaliyet gösteren radyo kanallarından biri olan Radyo D, 1994 senesinde kurulmuştur. Türkçe müzik parçalarının dinleyicilerle buluşturan radyo kanalında birbirinden farklı programlarda yayınlanıyor.

Ulusal yayın istasyonlarından biri olan Radyo D kanalının merkezi İstanbul ilindedir. İstanbul şehrinin genelinde 104.0 frekansı üzerinden yayınlarına devam eden kanal modern yayıncılık ilkeleriyle öne çıkıyor. Günümüzün en popüler Türkçe şarkılarını dinlemek isteyenler için öne çıkan kanalda haber yayınları da yapılıyor. Çeşitli konser, fuar ve tiyatro etkinliklerinden yayınlarda kanalın önemli içerikleri arasında yer alıyor.

Türkiye’nin Köklü Kanalı Radyo D

Doğan Yayın holding Aydın Doğan Tarafından Kurulan ve Uzun yıllardır yayın hayatına devam eden Radyo D, dinleyicilerin ilgisini çeken radyo kanalları arasında yer alıyor. Farklı müzik zevklerine hitap eden kanal, Türkiye’nin farklı illerinde karasal yayın gerçekleştirmeye devam ediyor. Yayınları takip etmek isteyen dinleyiciler için farklı alternatifler bulunuyor. Radyoların yanı sıra Türksat 4A uydusu ve D-smart platformu üzerinden de radyo yayınlarını takip etmek mümkündür. Müzik ve haber içeriklerini yakından takip etmek isteyenler için öne çıkan bir kanaldır.

Türkçe pop ve karma müzik içerikli radyolardan biri olan Radyo D, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Şu anda Demirören Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden kanallardan biridir. Hakan Eren, Hilal Özgani, Melis Baştuğ ve Barbaros Uzunöner gibi radyo yayıncılarının programları kanalın içerikleri arasında yer alıyor. Kanalın e-posta adresi, adresi ve telefon numarası gibi bilgiler vardır.

Radyo D Frekans Bilgileri

Radyo D kanalı Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Gaziantep, Konya, Sivas, Sinop ve Trabzon gibi illerde 104.0 frekansından yayın yapmaktadır. Adana ve Samsun illerinde ise frekans bilgileri 104.4 şeklindedir.

Radyo D İletişim Bilgileri: 100.Yıl Mahallesi, 2264.Sokak, No:1, Bağcılar/İstanbul, 0212 413 53 11. Elbette ki Radyo D kanalına mail yoluyla ulaşmayı isterseniz; info@radyod.com.tr mail adresi size bu olanağı sunacaktır!

Whatsapp Hattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir