Karadeniz Fm

Karadeniz FM’de Karadeniz Rüzgarı

 

Karadeniz’in önemli radyo istasyonlarından biri olan Karadeniz FM 1 Ağustos 1994 yılında kurulmuştur. Ahmet Kopuz tarafından kurulan radyo kanalı günümüze kadar aktif bir yayın hayatına sahiptir.

Genel müdürlüğünü hala Ahmet Kopuz’un üstlendiği radyo istasyonunun günümüzde oldukça geniş bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır. “Senin Radyon!” sloganıyla hizmet veren bu kanal yayınlamış olduğu müzik listeleriyle oldukça sevilmektedir.

Karadeniz Fm
Karadeniz Fm

İster evde ister arabada ister otobüste isterseniz de işte radyo istasyonumuzu dinleyerek stresli yaşamdan uzaklaşabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli programlarımızla Karadeniz kültürünü Türkiye’nin dört bir yanına taşımaktayız. Yalnızca Karadeniz müziğini değil birçok tarzdaki müzikleriyle dinleyicilerinden tam not almayı başaran radyomuz ile sizler de müzik keyfini doruklara taşıyabilirsiniz. Hem nostaljik hem popüler kültüre ait birçok parçasıyla her kitleye hitap etmeyi başaran radyomuzla sizler de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Karadeniz’in Vazgeçilmez Sesi

Kurulduğu tarihten itibaren Karadeniz’in susmayan sesi olmayı başaran Karadeniz FM’in Karadeniz halkı başta olmak üzere birçok yöreden dinleyicisi bulunmaktadır. Özenle seçtiği parçalarıyla dinleyenlerine usandırmayan bir müzik ziyafeti sunan Karadeniz FM, geniş müzik listesiyle de her zevke hitap etmeyi başarır. Kimi zaman çaldığı eğlenceli ve dinamik şarkılarıyla enerji verirken kimi zaman da slow parçalarla hüzünlendirir. Sizler de radyonuzda bu frekansı bularak müzik zevkini doruklarda yaşayabilirsiniz. Karadeniz FM’e web sitesi üzerinden erişim sağlayarak istek parçalarınızı iletebilirsiniz. Geniş kapsamlı bir radyo kanalı olan Karadeniz FM, Türkiye çapında da dinlenebilmektedir.

Gün içerisinde gerçekleştirilen yayınlarıyla dinleyicilerinden tam not almayı başaran radyo ile sizler de gün içerisinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 07.00 ile 09.00 saatleri arasında Turgay Kadan’ın spikerliğini üstlendiği Bay çene programıyla güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Fulya İmik’in sunumuyla gerçekleştirilen Sabah Fulyası programı ise 09.00 ile 12.00 saatleri arasında yayınlanmaktadır. Bu programları takiben İdris Doğan ile Gönül Pusulası, Musti Show, Karadeniz Akustik programları hafta içi her gün yayınlanır. Mevcut programlarla sizler de gününüzü güzelleştirebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

United media’ya bağlı olarak yayın yapan Karadeniz Fm ile birlikte Radyo Gol ve Kent Radyo aynı medya grubunda faaliyet göstermektedir, Ayrıca Karadeniz Radyo Türkiye’nin ilk karadeniz radyosu olma özelliğinide Taşımaktadır

Karadeniz FM İletişim Adresi

Huzur Mahallesi, Umar Sokak, Orkun İş Merkezi Numara: 1/6 Sarıyer/İstanbul. Görüş, öneri, dilek ve şikayetleriniz, info@karadenizfm.com.tr adresinden ulaştırabileceğiniz gibi
0212 282 30 34 numarası üzerinden de ulaştırabilirsiniz.

Karadeniz FM Frekans Bilgileri

1994 yılından beri İstanbul’da yerel çapta yayın yapan Karadeniz FM frekansı 98.2’dir.

Karadeniz Fm Uydu Bilgileri : Türksat 3A Frekans:12.792 MHZ Sembol: 30.000 – V/Dikey (HD receiver da dinleyebilirsiniz)

 

2 yanıt " “2$s”

  1. Geri bildirim: Radyo D - Radyo Dinle
  2. Geri bildirim: Trt Radyo1 - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir