Lig radyo

Lig Radyo ile Spor Keyfi

lig radyo
lig radyo

Türkiye’de en çok takip edilen konulardan bir tanesi de spordur. Türkiye’nin ilk özel spor Radyosu olan Lig radyo lig tv ile baraber süper lig maçlarının yayınlamak için digiturk tarafından kurulmuştur fakat sahip değişikliğinden sonra digitürk bünyesinden ayrılmış ve süperlig yayın hakkını TRT Radyo 1e kaptırmıştır.

Dünyada ve Türkiye’de  futbol en çok konuşulan spor dallarından bir tanesidir. Futbola dair derin bir merak içerisinde olan bireyler en güncel futbol haberlerini almak için basın yayın organlarını takip ederler. Radyolar da bu basın yayın organlarından bir tanesidir. Sizler de Süper Lig’e dair en güncel ve doğru bilgilerin aktarıldığı Lig Radyo ile birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Puan tablosundan maç fikstürüne, güncel transferlerden futbolcu röportajlarına kadar birçok konu hakkında en güncel bilgiler sunulmaktadır. Doğru habercilik ve başarılı sunuculuk ile oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo istasyonumuzu dinleyebilirsiniz. Süper Lig başta olmak üzere TFF 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig haberlerine radyo istasyonu üzerinden ulaşmanız mümkündür.

En Güncel Spor Haberleri Lig Radyo’da

Türkiye liglerinin mevcut durumlarını değerlendiren derin analiz programları ile sizler de futbol hakkında engin bilgilere sahip olabilirsiniz. Usta yorumcuların başarılı yorumları başarılı yayınlar gerçekleştirilmektedir. Objektif haberciliğin yanı sıra doğru kaynağın da sağlanmasına önem veren radyo kanalı dinleyicilerine en güncel haberleri sunar. Maç sonlarında gerçekleştirilen derin analizlerle takımlar hakkında çarpıcı değerlendirmeler gerçekleştirilir.

Futbolcuların performanslarından teknik direktörlerin taktiklerine kadar her bir detay konuşulmaktadır. Böylece siz dinleyicilerimize kusursuz bir yayın gerçekleştirmiş olmaktayız. Sizler de isterseniz evinizde isterseniz işinizde isterseniz de yolculuk esnasında Lig Radyo frekansı üzerinden radyo yayınlarını dinleyebilirsiniz. Yalnızca Türkiye liglerinden değil dünyaca ünlü liglerden ve futbolculardan da bahsedilir. Böylece evrensel bir spor yayını gerçekleştirilmiş olunmaktadır.

Sporun Kalbi Lig Radyo’da Atıyor

Trafiğin sıkıcılığını hafifletmek ve yolculuk esnasında futbol hakkında bilgilendirmeler almak istiyorsanız Lig Radyo dinleyebilirsiniz. Oldukça geniş bir yayın alanına sahip olan radyo istasyonunu aracılığı ile en güncel lig haberlerine ulaşmanız mümkündür.

Lig Radyo
Lig Radyo

En Popüler Programı Maç Anlatımları ve yorumlarının gerçekleştiği Sarper Can Ayaz – MAÇ GÜNÜ

Lig Radyo İletişim Bilgileri

Bahariye Caddesi, Numara: 311, Küçükçekmece / İSTANBUL

İstanbul’dan naklen yayın gerçekleştiren Lig Radyo’ya kurumsal@ligradyo.com.tr mail adresi üzerinden ulaşım sağlanabilmektedir. 0212 449 33 03 numaralı telefon üzerinden de canlı yayınlara katılarak misafir olabilirsiniz.

Lig Radyo Frenkans Bilgileri

Eskiden ulusal bazda yayın yapan lig radyo şu anda İstanbul’da 92.4 frekansı üzerinden yayın gerçekleştiren radyo istasyonumuz Sakarya’da 95.0, Bursa’da 92.3, Balıkesir’de 92.3 Tekirdağ’da 93.7 frekanslarıyla yayın gerçekleştirmektedir. Sizler de bulunduğunuz şehre göre bu frekanslar üzerinden radyo istasyonumuza bağlanarak spor haberlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir