Lalegül Fm

 Lale Gül FM Huzurun Sesi

Lale Gül FM
Lale Gül FM

 

İsmailağa cemaatine bağlı bir radyo kuruluşu olan Lalegül fm en çok dinlenen dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Yaşadığımız dünyada maddi ilişkilerin, günlük hayat koşturmasının yanı sıra manevi olarak iç huzurumuzu devam ettirmek önemlidir. Lale Gül FM manevi duygularımızı, dini duygularımızı pekiştiren Hz. Peygamber’in hayat çizgisini yolu olarak belirleyen medya grubunun bir parçasıdır.

Radyo yayınlarının amacı dinleyicilerine hem dünya hem ahiret için faydalı yayınlar hazırlamak ve sunmaktır. Programlar arasında Haftanın Sohbeti, Kuran’ın Işığında, Nur Pınarı isimli çalışmalar vardır.

Lale Gül FM yayın akışı söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda program çıkmaktadır. Günün ilk saatlerinde Yeni Gün Başlıyor adlı program Lale Gül FM’de yayınlanmaktadır. Bu program hafta içi her gün sabah saat 8 ile 10 arasında dinleyiciyle buluşmaktadır. Yine hafta için her gün yayınlanan Cam Kenarı programı da kanalın iddialı yapımları arasında yer almaktadır. Bununla birlikte Lale Gül FM’de yayınlanan Gönül Sohbetleri programı da geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan programlar arasında yer almaktadır.

Lale Gül FM Manevi Yol

İslami kültür bilgileri ile beraber, dini aylarda ramazanda sahur ve iftar programları ile Lale Gül FM yaşantımızda yerini alır. Radyo inanan her kesime hitap eden yayınlar yapar. Program içerikleri topluma faydalı bilgiler içeren, milli değerlere önem veren konular seçilerek hazırlanır. Ayrıca haber, sağlık, kadın programları da yapılır. Radyo dinleyicilerinin hassas oldukları konulara önem verilir. Dinleyicilerinin sürekli desteği ile ufkunu her an geliştirerek hizmet veren gelişime açık bir radyo kanalıdır. Radyo yerel haberler, tanıtım müzikleri anlamında kendine has özellikler taşır. Gün içerisinde sıkıntıları atıp dini sohbetlerle, ilahilerle dinleyicileri rahatlatır.

Lale Gül FM
Lale Gül FM

En önemli programları İbrahim Soydan ERDENin sunduğu “Halil İbrahim Sofrası” ve Cübbeli Ahmet Hocanın Sunduğu ‘Haftanın sohbeti’ programlarıdır

Lale Gül FM İletişim Adresi

Radyo adresi; Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad.1992.Sokak N.1 D.61 Bağcılar/İSTANBUL. Lale Gül FM ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi paylaşmak, herhangi bir istekte bulunmak için 0212 435 50 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Yine görüşlerinizi için izleyicitemsilcisi@lalegul.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Lale Gül FM Frekansları

Radyo yayınları her ile için farklı frekanslarda hizmet verir. Lale Gül FM frekansları illere göre şöyledir: İstanbul için frekans 88.4, Kocaeli için frekans 88.4, Sakarya için frekans 88.4, Bursa için frekans 95.9, Bilecik için frekans 88.4, Balıkesir için frekans 91.2, Kırklareli için frekans 90.5, Edirne için frekans 90.0, Çanakkale için frekans 90.3, Tekirdağ, için frekans 88.3

 Lâlegül FM Uydu Frekans Bilgileri

Uygu frekans bilgileri : Frekans ; 12685, Sembol ; 30000, Polarizasyon ; Dikey (Vertical).

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir