Konya Gözyaşı Fm

Konya Gözyaşı Fm İç Huzurun Sesi

 

Konya Merkezli olarak Gözyaşı geceleri programı ile ünlenen Haşim Akten tarafından kurulan Gözyaşı fm  Ribat derneği tarafından satın alındıktan sonra Abdullah büyük hocaefendiye bağlı olarak Ribat radyoları bünyesinde faaliyet göstermektedir

Konya Gözyaşı Fm
Konya Gözyaşı Fm

Yayın hayatına geçerken Allah’ın gösterdiği yolu rehber edinen Konya Gözyaşı Fm manevi sohbet programları ile dinleyicileri ile kalpten bağ kurar. Belirli saatlerde istek yapılabilen programların dışında, tefsir dersleri de verilir. Ana teması dini yayınlar olan radyomuz 1995 yılında kurulmuştur. Tasavvufi yayınlar yapar. Milli ve manevi ölçülere uygun programlar hazırlanır. Şu anda da çizgisini değiştirmeden yayınlarına devam eder. Dini yayınların yanı sıra kültür, eğitim yayınları da yapılmaktadır. Böylece manevi bir atmosferin oluşturulması noktasında Konya Gözyaşı FM mükemmel fırsatlar sunmaktadır.

Gözyaşı FM dini konularda hassasiyeti bulan bir radyo kanalı olarak izleyicilerle buluşmaktadır. Bu kapsamda radyoda çok sayıda farklı radyo programı da dinleyiciyle buluşmaktadır. Sabahın ilk saatlerinde Merhaba Konya programını dinleyiciyle buluşturan radyo kanalının bu programı hafta içi her gün gerçekleştirdiği de bilinmektedir. Yine saat 14 itibariyle Ali Akar ile Tefsir Dersleri konusunun işlendiği program da Gözyaşı FM bünyesinde yer almaktadır. Bu program da hafta içi her gün dinleyiciyle buluşmaktadır. Ayrıca Bil Bakalım, Radyo Günlüğü gibi programlar da Gözyaşı FM radyosunun etkili programları arasında yer almaktadır.

Gözyaşı FM Manevi Atmosfere Sahip!

Günlük yaşantı stresi sonucu ruhsal rahatlama ihtiyacı olacaktır. Konya Gözyaşı Fm izleyicilerin katıldığı sohbet programları yapılır ve Kuran-ı Kerim’den ayetler okunur. Örnek olacak dini hikayeler anlatılır. Dünyadan ve ülkemizden haber programları ile çeşitli içerikler hazırlanır. Kuran’ın anlamı anlatılarak dinleyicilere rehberlik edilir. Teknoloji devrinin olumsuz etkilerinden uzaklaşarak, dinleyicileri manevi değerleri anlatarak huzur verir. Dinimizin öğrenmeye, eğitime verdiği önem anlatılır. Hem radyo dinlemek hem de dini bilgiler edinmek isteyen dinleyiciler için dini bilgiler, Kuran temelinde yayınlar yapılır. Eskiden dinlediğimiz ya da yeni çıkan ilahilere yer verilir. Konusunda uzman kişilerce dini bilgiler verilir.

Konya Gözyaşı Fm Frekansları

Konya’da yayın yapan Konya Gözyaşı FM frekansI 102.9’dur

Gözyaşı FM İletişim Bilgileri

Nişantaş Mah. Dr. Hulusi Baybal Caddesi Demirci İş Merkezi B Blok K:7 No:702 Selçuklu/Konya.

Sormak istediğiniz sorular için 0332 353 77 73 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Yine bilgi@konyagozyasifm.com mail adresinden de bizlere ulaşıp merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir