Radyo Banko

Radyo Banko: Ankara’nın Sesi!

Ozan Grup sahibi Coşkun Ozan önderliğinde Park Fm’e Kardeş olarak kurulan Radyo Banko, kurulduğu tarihten itibaren kaliteli yayıncılığıyla adından söz ettirmektedir. 2006 yılının ocak ayında yayın hayatına başlayan radyo, hizmet verdiği ilk tarihten itibaren aktif bir hizmet sergiler.

Ankara’nın en çok dinlenen yerel radyolarından biri olan bu istasyon geleneksel parçalarla dinleyicilerini eğlendirmektedir. Ankara Mamak’ta bulunan yayın merkezinden İç Anadolu bölgesine naklen yayın gerçekleştirmektedir.

radyo banko
Radyo Banko

Başkentin yöresel müzikleri başta olmak üzere birçok kategorideki şarkılar kesintisiz olarak çalınmaktadır. Sizler de müzik ziyafeti eşliğinde gün içerisinde hoş vakit geçirmek istiyorsanız radyo istasyonumuza uğrayabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesinin zengin müzik kültürünü sizlere taşıyan radyomuz kesintisiz yayınıyla beğenileri üzerine toplamaktadır. Başarılı yayın ekibimizle bir bütün olarak çalışma gerçekleştirilir ve dinleyicilere eşsiz bir müzik ziyafeti sunulur.

Radyo Banko ile Eğlenceyi Doruklarda Yaşayın

Gün içerisinde evde, işte, yolculukta, araba kullanırken dahil olmak üzere birçok alanda sizler de Radyo Banko dinleyebilirsiniz. Enerjik ve dinamik yayınlarıyla gün içerisinde yaşadığınız stresi ortadan kaldıran parçalarla can sıkıntınızı giderebilirsiniz. Eğlenceli oyun havalarıyla duygu durumunuzu pozitif yönde üst seviyelere taşır ve böylece verimli vakit geçirmenizi sağlar. Ankara’nın samimi havasını bulunduğunuz ortama taşıyan radyo istasyonu ile sizler de can sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Ankara’nın meşhur kültürel sanatçılarına ait olan birçok parçaya bu radyo istasyonuna denk gelebilirsiniz. Hafta içi her gün saat 11.00 ile 14.00 saatleri arasında Şeker Kız Yaren eşliğinde birbirinden eğlenceli parçalar dinleyebilirsiniz. Şeker Kız Yaren aynı zamanda hafta sonu da saat 18.00 ile 20.00 saatleri arasında canlı yayın gerçekleştirmektedir.

Ankara başta olmak üzere İç Anadolu Bölgesinin müzik kültürünü başarılı bir şekilde aktaran Radyo Banko ile geleneksel müzikler dinleyebilirsiniz. Günümüzde aktif bir yayın hayatına sahip olan radyomuz, hemen hemen her zevke hitap etmeyi de başarır. Park Fm ile birlikte Türkiyede Oyun havası radyolarının öncüsü olan Radyo Türkiye’de tanınan ünlü Ankaralı sanatçıları konuk eden programlarıda radyo kanalının bünyesinde mevcuttur.

Radyo Banko İletişim Bilgileri

www.radyobanko.com adresi üzerinden de Radyo Banko kanalına erişim sağlayabilirsiniz. Dilek, şikayet, talep ve önerilerinizi 0312 911 1414 numaralı telefon üzerinden radyo kanalına ulaştırabilir ve radyonun canlı yayınlarına misafir olabilirsiniz.

Radyo Banko Frekansı Bilgileri

Radyomuza Ankara ve çevresinden ulaşmak için 99.1 frekansını ayarlamanız yeterlidir.

Radyo Banko Whatsapp Hattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir