Baba Radyo

Arabeskin İddialı Adresi: Baba Radyo 

Bir Emrah Hattat projesi olan Baba Radyo Best Medya Gruop bünyesinde Best fm’in kalitesini kanıtlamış ekibinden aldığı destekle hizmet vermeye başlamıştır

Arabesk müzik kanalları içerisinde yer alan Baba Radyo Türk sanat müziği ve taverna müziklerini de içermektedir. 4 Mayıs 2011 tarihinde ilk İstanbul içerisinde yayın yapmaya başlayan radyo Marmara Bölgesi çevresinde yayın yapmaktadır. Özellikle İstanbul şehrinde yaşayan dinleyiciler 105.6 frekansından radyoyu dinleyebilirler. Uzun seneler boyunca radyo kanalları arasında beğenilen kanal oldukça geniş bir kitleye sahip. Yeni açıldığı zamanlarda bile dinleyici kitlesinin oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz.

baba radyo dinle
Baba Radyo

Sizleri en derinden etkileyecek parçaları Baba Radyo aracılığı ile dinleyebilirsiniz. Hepimizin bildiği o eski parçaların hepsi burada. Kaliteli arabesk dinlemek istiyorsanız kesinlikle doğru adrese geldiniz. Müslüm Gürses ve daha birçok sanatçının şarkılarını radyomuzda bulabilirsiniz. Eski kaliteli arabesk severleri radyo kanalımıza bekliyoruz. En damar parçalar ile sizlere unutulmaz bir zevk yaşatıyoruz.

Konuklarımız ile arabesk alemi hakkında sohbet ediyor ve sizlere kaliteli bir sunum sergiliyoruz. Büyük şehirlerin hemen hemen hepsinde frekans ayarlarımız bulunuyor. Siz de radyonuzun frekansını değiştirin ve Baba Radyo ya yer verin. Kulaklarınızın pasını silecek eşsiz parçalar her gün aktif olarak dinleyicilerimize sunuluyor. Arabesk aleminin en kaliteli parçalarını radyomuzda kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Uzun ve çekilmez yolları sizler için zevkli bir hale getiriyoruz.

En Damar Parçalar Baba Radyo

En damar parçaları dinlemek ve arabesk tutkunluğunuzu gidermek istiyorsanız Baba Radyo dinlemeye başlayın. İçinizdeki arabesk sevgisi bu radyo ile can bulacak. En eşsiz parçalar ve en kaliteli yapımları radyomuzda her gün siz dinleyicilerimize sunuyoruz. Eski anılarınızı hatırlayacak ve unutulmayan hatıralar oluşturacak bu kaliteli arabeskler her gün önceden belirleniyor. Siz sevgili dinleyici kitlemiz için en özel parçaları seçtiğimizden emin olabilirsiniz. Kanala ulaşarak istek parça istemeniz de mümkün.

İletişim numaralarımız ile bizlere ulaşarak istek parça isteyebilirsiniz. Kaliteli arabesk parçaları içerisinde isteğinize özel olarak da şarkı sunumu yapıyoruz. Siz değerli dinleyicilerimizin içindeki arabesk sevdasını sonuna kadar savunuyoruz. Tüm büyük şehirlerde yer alan frekans listemiz ile bizleri dinlemeye başlayabilir ve arabesk tutkunluğuna katılabilirsiniz. Aynı zamanda radyomuzda arabesk dışında karışık parçalara da yer veriliyor. Farklı parçalar ile kafa dağıtabilir ve yolculuk esnasında kaliteli müzik dinleyebilirsiniz. Uzun yollar için sizlere eşlik edecek Baba Radyo her daim yanınızda.

Baba Radyo İletişim Bilgileri

(0212) 251 60 10 Telefon numarasından Baba Radyo’ya ulaşabilirsiniz. Yine
bilgi@babaradyo.com
mail adresinden de bu radyo kanalına ulaşmanız mümkün olur.

Baba Radyo Frekans Bilgileri:

İstanbul(ve yakın çevresi): 105.6, Ankara: 88.6, İzmir: 94.5 ve TURKSAT 4A. Frekans: 12034.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir