Power Fm

Yabancı Müzik Yayınında Zirve Radyo Power FM

Power FM frekans
Power FM frekans

Radyo dinleyicilerinin severek takip ettiği kanallardan biri olan Power FM, uzun zamandır faaliyet göstermeye devam ediyor. Vakko Holdingin Sahibi Cem Hakko Tarafından 1992 yılında kurulan Türkiyenin ilk yabancı radyolarından biri olan Power fm yayın hayatına başarılı bir şekilde devam ediyor

radyo kanalında yabancı ve Türkçe müzikler paylaşılıyor. Türkiye’de kaliteli yabancı müziğin adreslerinden biri olan radyo, geniş hizmet ağıyla öne çıkıyor. Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir gibi büyükşehirlerin yanı sıra farklı illerde de dinleyicilere ulaşıyor.

Yabancı müzikle ilgili radyo programlarını takip etmek isteyenler için önemli bir alternatif olan Radyo Power, bilgi ve tecrübesiyle dikkat çekiyor. Dünyanın farklı ülkelerinde yapılan farklı türlerdeki yabancı müzikler dinleyicilerle buluşturuluyor. Gün boyunca yapılan farklı radyo programlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmek mümkün oluyor. Chat Zone, Bay J Show v e Tankut Karakurt Saturady Mix gibi eğlenceli radyo programları yayınlanıyor.

Power FM ile Yabancı Müzik Keyfi

Türkçe ve yabancı müzik sevenler için farklı müzik kanalları öne çıkmaya devam ediyor. Türkiye’nin birçok ilinde faaliyetlerine devam eden Power FM, yabancı müzik parçalarıyla ilgi çekiyor. 7 gün 24 saat kesintisiz yabancı müzik yayınları için radyo kanalı tercih edilebiliyor. Her anını canlı ve hareketli geçirmek isteyenler için öne çıkan radyo kanalında farklı kültürel etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Değişik alternatiflerden yararlanmak isteyenler radyo kanalını birçok yöntemle takip edebiliyor. Hem radyolardan hem de dijital platformlardan radyoyu dinlemek mümkündür. Görüldüğü üzere Power radyo yeni nesil radyo kanalı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsamda ülkemizde her geçen gün itibariyle de takipçi sayısını arttırmaktadır!

Modern yayıncılık alanında öne çıkan kanallardan biri olan Power FM, uzun zamandır müzik radyoculuğunun zirve platformları arasında yer alıyor. Radyo hakkında ayrıntılı bilgi almak ve çeşitli sebeplerden dolayı iletişim kurmak isteyenler için farklı adres bilgileri vardır.

Power FM İletişim Bilgileri:

Gümüşyolu Caddesi, Kuşbakışı Sokak, No: 43, Üsküdar/İstanbul, 0216 554 04 00

Power FM Frekans Bilgileri: Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Bursa, Kayseri, Kocaeli, Samsun ve Denizli gibi illerde 100.0 frekansından yayın yapmaktadır. Gaziantep 104.6, Konya 97.0, Mersin 105.0

Facebook Messenger

5 yanıt " “2$s”

  1. Geri bildirim: Süper Fm - Radyo Dinle
  2. Geri bildirim: Baba Radyo - Radyo Dinle
  3. Geri bildirim: PowerTürk - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir