PowerTürk

Powertürk Türk Popunun Öncüsü

Power Gruop Bünyesinde Cem hakko Tarafından 1992  Yılında Power fm ile Radyoculuk sektöründe  yayın hayatına Başlayan firma  2001 yılı itibariyle Türkiye’nin en çok dinlenen Pop radyosu PowerTürk ile pop müzik sevelere hizmet vermeye Başlamıştır Kısa Zamanda 100 lerce frekans ve milyonlarca dinleyiciye ulaşan radyo Türkçe pop kategorisinde en çok dinlenen radyoların içinde yer almaktadır

power türk dinle

 

Güne Türk pop müziğin enerjisi ile başlamak isteyenler Powertürk radyo kanalını tercih ediyor. Hareketli pop müziğin enerjisi tüm güne yayılıyor. Günümüzde pop müzik çeşitleri çoktur. Özellikle de hareketli pop müzik insana tarifsiz bir pozitif enerji katar.

Sürekli olarak Türk pop müzik ile gününe devam eden pek çok kişi var. Her zaman dilimini Türk pop müzik ile yaşamak isteyenler için bu radyo kanalı ideal bir kanaldır. Pop müziklerde ki her tarz müziği bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Kimi zaman slow bir müzik olur. Kimi zaman ise çok enerjik bir müzik türü olur. Fakat pop müziğin lideri olan Powertürk radyo kanalı her saatte beğenilerek dinlenir.

Müziğin Adresi; Powertürk

İnsan müzik ile yaşar. Müzikte ki ritim duyguları ile kendisini keşif eder. Bu yüzden de farklı müzik türlerini dinler. Özellikle de Türk pop müzik pek çok müzik türünü barındırır. Bu yüzden de pop müziğin adresi olan Powertürk sürekli olarak tercih ediliyor. Çünkü pop müzik türünün hepsini radyo kanalı olarak yayınlanıyor.

Gün içerisinde ki insan halleri genel olarak aynıdır. Bu yüzden de pop müzik çeşitlerinden hepsi de yayınlanır.

Powertürk İle Pop Müziğin Tadı

Müzik dinlemeyi seven insanlar genel olarak her tarz dinler. Bu yüzden de Türk pop müzikten ayrı kalamazlar. Pop müziğin tadı ise Powertürk radyo kanalı sayesinde oluşur. Pop müzik aşıklarının sıklık ile tercih ettikleri radyo kanalıdır. Sabahları güne hazırlanır iken pop müziğin enerjik tadı yayınlanır. Gün içerinde dinlenilme vakti geldiğin ise pop müziğin sakin şarkıları yayınlanır.

Powertürk Pop 40

En popüler Şarkıları liste halinde sunan Türk popunun en  popüler şarkılarını insanlara sevdiren programdır

Powertürk İletişim Bilgileri: İstanbul’da Üsküdar Power Group Media Center adresinde yayınlar yapılıyor. Telefon ile iletişimi 0216 554 04 00 numarası arayarak sağlayabilirsiniz. Mail olarak da izleyicitemsilcisi@powerturk.comadresi üzerinden iletişim sağlanır.

Powertürk Frekans Bilgileri: Pop müzik türüne her zaman ihtiyaç duyulur. Pop müziğin yayın hali olan Powertürk radyo kanalı Türksat 4A uydusunun 12265 frekansında yer alır. Radyonun frekans listesinin başında Ankara 106.9 frekansı ile bulunur. İstanbul frekansı ise 99.7 olarak yer alır. 105.7 frekansı ile de İzmir yer alıyor. Listenin devamını ise şu şekildedir. Adana 94.7, Kırşehir 95.7, Antalya 105.7, Muğla 103.7, Bursa 90.7, Kayseri 95.40, Osmaniye 91.7

PowerTürk Whatsap Hattı

PowerTürk ayrıca Digiturk, Teledünya ve D-Smart  üzerinden tv platformalarındada dinlenebilmektedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir