joy Türk

Joy Türk Slow’un En İyisi!

Türkiye’nin ilk slow radyosu olan Joy Türk en hit parçalarla sizi buluşturuyor! Uzanların Türkiyeye Kazandırdığı radyolar arasında kalan joy türk Aynı zamanda Karnaval Media Group’a ait Joy Fm’in Türkçe halidir.

joy türk dinle

Joy Türk, Türkçe slow parçalarını canlı yayınlar yaparak sunduğu için de dinleyicileri oldukça sevmektedir. Bununla birlikte akustik şarkıların sunulmasıyla da romantik şarkılarda hit parçaları güncel tutuyor. Slow Türk müzik ve akustik müzik türlerini kaliteli frekanslar ile vermesiyle de kesintisiz bağlantı sunmaktadır. Bu sayede de Joy Türk’ün hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi oluşmuştur.

Joy Türk ile Slow Her Anınızda!

Türkçe slow müzik tarzı en sevilen müzik türlerinden biri olmaktadır. Joy Türk ise dinleyicilerine bu müzik tarzını benimseterek çok daha kaliteli şekilde sunmayı hedefliyor. Bununla birlikte kullandığı yayın araçlarının da son teknoloji olması ile kesintisiz bağlantı sunuluyor. Bu sayede ister arabanızda ister eviniz de Joy Türk her anınızda! Aynı zamanda internet sitesi üzerinden en çok çalınan 10 şarkıları öğrenebilirsiniz. Böylelikle en hit müziklere hakim olabilirsiniz. Aynı zamanda dinlediğiniz şarkının sözlerini de takip etmek için internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz!

herşey yolunda - cemil orhon

HER ŞEY YOLUNDA Cemil Orhon

Daha önce Capital radyo, Numberone fm ,ve metro fm de program yapan orhon ,Bak herkes yolunda, sen yolculuğun keyfine var sloganı ile joytürk frekanslarında olan Cemil orhon hafta içi her akşam 18-20 saatleri arasında yayında

Joy Türk Frekansı ile Programları Kaçırma!

Joy Türk, hit Türkçe slow müzikleri sunmasının yanı sıra yaptığı programlar ile de ilgi çekiyor. Bununla birlikte günün belli saatleri program yapan Joy Türk alanında seçkin kişiler ile yayın hayatını sürdürüyor. Aynı zamanda her programın konusu farklı olduğu için geniş bir dinleyici kitlesi elde etmiştir. Bu programlara Joy Türk frekansını yakalayarak kesintisiz dinleyebilirsiniz! Özellikle gençlerin etkili bir düzeyde takip ettiği radyo kanalı olan Joy Radyo, ülkemizde geniş kapsamlı bir alanda yayın yapıyor. Böylece dinleyici kitlesini de her geçen gün itibariyle arttırmayı da başarıyor!

Joy Türk İletişim Adresi

E-mail: ik@karnaval.com

Telefon numarası: 0212 368 6200

Joy Türk adresi ise, Maslak Mah. A.O.S 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer/ İstanbul

Joy Türk Frekans Bilgisi

Joy Türk frekansları İstanbul 89, Adana, 91.8, Alanya 106.5, Ankara 106, Konya 107, Zonguldak 106.5, Tekirdağ 107, Samsun 106.5, Kocaeli 106.2, Erzurum 106 frekansı ile radyo dinleyebilirsiniz. Uydu frekansı için ise Turksat 3A 12.729 olarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir