Tatlıses Radyo

Tatlıses Radyo, İbrahim Tatlıses tarafından 1994 yılında kurulmuş bir radyo istasyonudur. 2005 yılının aralık ayında Sadettin Saran’ın kurucusu olduğu Saran Medya tarafından satın alınmış ancak 2013 yılına kadar yayın hayatına devam etmiş ve sonra kapatılmıştır.

burada müzik konuşur

İbrahim Tatlıses, 2020 yılının şubat ayı itibari ile Radyo Vatan’ın frekans ve yayın haklarının satın alınmasıyla kanalına kavuşmuştur. Kanal, RTÜK tarafından onaylanmış, Tatlıses Radyo olarak program logosunu kullanma hakkına sahip olmuştur. Türkiye’nin pek çok noktasında karasal yayınlar yapan radyo kanalı, bunun yanı sıra internet ve uydu üzerinden frekanslarıyla tüm dünyada da dinlenebilmektedir.

2020 yılının şubat ayında yeniden yayın hayatına başlayan Radyo Tatlıses’in ana merkezi İzmir’dir. Dolayısıyla İzmir’in ulusal yayın yapan ilk ve tek radyo istasyonu olma özelliğine de sahiptir.

Radyo Tatlıses Yeniden

Radyo Tatlıses Yeniden

Tatlıses Radyo FM, yayın hayatına yeniden başladığı günden itibaren alanında en başarılı isimleri yayıncı kadrosuna katmaya devam etmektedir. İzmir’in en başarılı ve ünlü radyo programcılarından birisi olan Mustafa Karslıoğlu, Tuğrul Altınkara, Ömer Köroğlu gibi isimler Radyo Tatlıses’in bünyesine kattığı başarılı isimler arasındadır.

Şubat 2020 tarihinden itibaren yayınlarına devam etmekte olan radyo kanalı, yaptığı yenilikler, tek tek anlaşarak bünyesine kattığı birbirinden yetenekli yayıncılar ve programlar ile çok iyi bir çıkış yakalamıştır. “Türkiye’nin En Tatlı Radyosu” sloganıyla yola çıkmış olan radyo kanalı, içerisinde barındırdığı birbirinden keyifli programlar ile kısa sürede dinleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Programların yanı sıra her yaştan, her kesimden insanın seveceği Tatlıses Radyo şarkı listesi ister arabada, isterseniz evde dilediğiniz zaman dinleyebileceğiniz şekilde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Mustafa Karslıoğlu, Radyo Tatlıses’in ekibine sonradan dahil olmuş başarılı yayıncılardan bir tanesidir. 1993 yılından beri sunuculuk, radyoculuk gibi alanlarda hizmet vermekte olup, İzmir’in en popüler yayıncılarından bir tanesidir. Uzun yıllardır ‘Çok Canlı Show’ programını hazırlayıp sunan Karslıoğlu 2015,2016,2017 yıllarında üç kez üst üste Radyo Akademi Ödülleri’nin de sahibi olmuştur.

İzmir’in özel etkinliklerinde, programlarında farklı sunumlarıyla dikkat çeken, pozitif enerjisiyle seyircilerine ve dinleyicilerine keyifli anlar sunan Mustafa Karslıoğlu, yayın hayatı boyunca birçok ünlü ismi de programına konuk almıştır. Kariyerinde pek çok başarıya imza atmış olan radyo programcısı Karslıoğlu, yayınlarına Tatlıses Radyo bünyesinde hala devam etmektedir.

Radyo Tatlıses’in başarılı transferlerinden bir tanesi de ünlü radyocu Tuğrul Altınkara’dır. 25 yıldır işini severek yapan, keyifli ve sıcak sohbetiyle birçok başarılı işe imza atmış olan Altınkara, Türkiye’nin En Tatlı Radyosu Tatlıses Radyo kalitesiyle hafta içi her gün 14:00-17:00 saatleri arasında Tehlikeli Saatler programıyla dinleyicileri ile buluşmaktadır.

Radyocu ve yazar kimliği ile karşımıza çıkan Ömer Köroğlu yayın hayatına başladığı günden bu yana önemli bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Dolayısıyla “Ömer Köroğlu ile Vesaire” programı Radyo Tatlıses bünyesine katılmış başarılı işlerden bir tanesidir.” Vesaire” hafta içi her gün saat 22:00’da dinleyicilerine keyifli saatler yaşatmaya devam etmektedir.

Tatlıses Radyo, hafta içi ve hafta sonu için dinleyicilerine özel olarak hazırlanmış iki farklı yayın akışına göre program yapmaktadır. Hafta içi birbirinden yetenekli Radyo Tatlıses DJleri, eğlenceli programları ve hafta sonu birbirinden kaliteli müzik yayınları ile dinleyicilerine keyifli saatler sunmaktadır.

Radyo Tatlıses Muzo

Muzo lakabıyla tanınan Muzaffer Güsar, Yastık Sohbetleri programı ile kendi kitlesini oluşturmuş oldukça başarılı bir radyocudur. Yayın hayatına geri dönen Tatlıses Radyo ile anlaşma sağlayan Günsar, kısa bir süre sonra kanalın genel yayın yönetmenliğini de yapmaya başlamıştır. Tecrübeli radyocu nam-ı diğer Muzo, geçtiğimiz kasım ayında Tatlıses Radyo ile yollarını ayırmıştır.

Radyo Tatlıses İletişim

Tatlıses radyo frekansı, yayın yaptığı her şehirde değişkenlik göstermektedir. Ana merkezinin bulunduğu İzmir’de 91.5, Ankara’da 97.7, Antalya’da 88.0 frekansı ile yayın yapan Tatlıses Radyo İstanbul için 97.6 frekansıyla dinleyicileriyle buluşmaktadır. Diğer şehirler için yayın frekanslarını öğrenmek isterseniz iletişim ağlarından dilediğiniz an kanala ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Müzik, ruha en iyi gelen şeylerden bir tanesidir ve her duyguya hitap eden bir şarkı mutlaka vardır. Ruhunuza hitap edebilecek, her duygunuza tercüman olabilecek şarkıların tümüne “Türkiye’nin En Tatlı Radyosu” sloganıyla yola çıkan ve yayın hayatına devam etmekte olan Tatlıses Radyo frekanslarından ya da https://www.radyotatlises.com.tr/ web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir