Pal Nostalji FM

Pal Nostalji Unutulmaz Şarkıların Radyosu

Pal Nostalji FM, Pal FM’in yayın haklarını devretmesiyle birlikte yayın hayatına başlamıştır. Pal FM “Müziğin Türkçesi” sloganıyla 2007 yılında kurulmuş ve kurulduktan kısa bir zaman sonra ulusal bir radyo olarak yayınlar yapmaya devam etmiştir. Kurulduğu tarihten 9 yıl sonra ulusal yayın hakları Pal Nostalji FM tarafından devralınmıştır.unutulmaz şarkıların radyosu

Pal FM, “Müziğin Türkçesi” sloganıyla halen daha dijital ortamlar üzerinden, en sevilen Türkçe parçalar eşliğinde yayınlarına devam etmektedir. Karasal yayınlar için sadece Ankara ve İstanbul frekansları bulunmakta olup, Pal FM frekans İstanbul için 106.6’dır.

Pal Nostalji, daha çok dijital ortamlarda tercih edilen bir radyo istasyonu olarak görülse de Türkiye geneli il ve ilçeler olmak üzere toplamda 36 farklı frekanstan karasal yayınlarına da devam etmektedir. Unutulmayan şarkıların, klasik parçaların çalındığı, eski zamanlara özlem duyan herkesin keyifle takip ettiği bir radyo kanalıdır.

Pal FM, Pal Station gibi kanallar öncelikle Pal Medya Şirketi tarafından kurulmuş ve sonrasında hepsi tek bir çatı altında toplanmış, Çam Medya Grup ile çalışmaya başlamıştır. Dolayısıyla Pal Nostalji FM, Pal FM’in diğer kanallarından farklı bir konsept olması amacıyla kurulmuş ve ilk andan itibaren kısa zamanda dinleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Pal Doğa FM

Pal Doğa FM, Pal Nostalji FM gibi Çam Medya Grubuna bağlı olarak yayınlar yapan, sevenleri tarafından ilgiyle takip edilen bir radyo kanalıdır. “Türkülerin Hayat Bulduğu Radyo” sloganıyla yayın hayatına başlayan kanal, canlı türkü yayınları yapan bir radyo istasyonudur. Merkezi Ankara olmakla birlikte tüm ülkede dijital yayınlarına devam etmektedir.

Yaşadığımız coğrafya kendi içerisinden çıkan birbirinden yetenekli şairlere, ozanlara ev sahipliği yapmış bir toplumdur. Dolayısıyla Türk halk müziği ve ezgileri kültürümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Buradan yola çıkarak yayın hayatına başlayan Pal Doğa FM, dinleyicileri tarafından kısa zamanda çok sevilmiş ve Türk halk müziği ezgileri, türküler denilince akla ilk gelen radyo istasyonlarından birisi olmayı başarmıştır.

Pal Doğa FM, yaptığı yayınlarda sevilen halk müziği ezgilerini ve türküleri çalmak dışında, çok dinlenen ama hikayesi bilinmeyen türkülerin, anonim eserlerin hikayelerini de dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Tarihten izler barındıran bu hikayeler dinleyicileri tarafından sevgiyle ve ilgiyle takip edilmektedir.

“Anadolu’nun sesi Türkiye’nin adresi” gibi başka sloganlar da kullanan kanal, Ankara için 100.9 frekansıyla dijital ortamda ise http://paldoga.com.tr/index.html canlı yayınlarıyla sevenlerine türkü ziyafetleri sunmaya devam etmektedir.

Pal Nostalji FM Yayın Akışı

İster arabada ister dışarıda, sıkıldığınızda dilediğiniz her an canlı programlarıyla Pal Nostalji FM, tarihin tozlu raflarından çıkıp gelen birbirinden güzel unutulmaz parçalar eşliğinde yaptığı yayınlarla ve birlikte çalıştığı yetenekli isimlerle oldukça fazla ilgi görmektedir.

Bir günün nasıl geçtiği kadar nasıl başladığı da önemlidir. Gün içerisinde yaşanabilecek önemli olayları, en popüler haberleri en keyifli halleriyle sizlere aktarmaya çalışan Fikret Kocamaz, Pal Nostalji şarkı listesi ve “Günaydın Türkiye” programı ile hafta içi her gün 07.00-10.00 arası sizlerle!

Güne her şeyden haberdar ama aynı zamanda keyifli başlamanızı sağlayan Günaydın Türkiye’den sonra, dinleyicilerini 70li, 80li yılların eskimeyen parçalarıyla, unutulmuş ama bir o kadar gerçek hikayeleriyle buluşturan “Özlenen Melodiler” programı Seda Yanık ile hafta içi her gün 10.00-13.00 arası Pal Nostalji radyosunda dinleyicileriyle buluşmalarına devam etmektedir.

Günün en keyifli saatlerinde, işten dönerken, dinlenirken, kahvenizi yudumlarken yaşadığınız anı daha keyifli hale getirecek, sizleri geçmişe, özlenen günlere götürecek parçalarıyla “Zamanda Yolculuk” piyasanın en kaliteli DJ’lerinden birisi olan Kaan Gökman ile hafta içi her gün 16.00-18.00 saatlerinde sizlerle!

Eski zamanlar, 70li 80li yıllar denildiğinde yayıncılık sektörünün önde gelen isimlerinden Hakan Küfündür, unutulmaya yüz tutmuş şarkılarla, hikayelerle hafta içi her gün 18.00-20.00 saatlerinde, hafta sonu ise 21.00-23.00 arası Pal Nostaljide sizlerle.

Yayın hayatına sonradan başlamasına rağmen kısa sürede piyasanın en sevilen isimlerinden birisi haline gelmiş olan Ali Bal, tüm haftanın enerjisini atmanızı sağlayacak keyifli bir program “Eski Günlerdeki Gibi” ile her cumartesi 13.00-15.00 saatleri arası Pal Nostalji FM dinleyicileriyle buluşmalarına devam etmektedir.

Pal Nostalji Radyo Frekans ve İletişim

Pal Nostalji FM frekans bilgileri Pal Nostalji resmî web sitesinde sık sık güncellenmektedir. Ancak başkent için Pal Nostalji FM Ankara frekansı 91.4, Pal Nostalji İzmir frekansı ise 107.3’tür. Diğer tüm frekans bilgileri, yayın akışı ve güncel haberler için Pal Nostalji FM http://palnostalji.com.tr/index.html adresini ziyaret edebilmekte, sosyal medya hesaplarından ya da mail adreslerinden iletişime geçebilmektesiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir