Trt Radyo1

Doğru ve Güvenilir Haberler İçin TRT Radyo 1

Trt Radyo1
Trt Radyo1

 

Türkiye’nin en köklü radyo kanallarından biri olan TRT radyo 1, 1974 yılında kurulmuştur. O yıllarda farklı radyoların TRT 1 ismi altında bir araya gelmesiyle birlikte kurulan kanal o günden bu güne başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Oldukça köklü bir meslek olan radyoculuk iletişim adına önemlidir. İnsanların evde, iş yerinde veya arabada rahatlıkla takip edebileceği radyo kanallarında farklı yayınlar yapılır. Müzik, haber ve spor gibi birçok içeriğin yayınladığı kanallardan biri de Radyo 1 olarak öne çıkıyor.

Günümüzün en sevilen radyolarından biri olan TRT radyo hakkında önemli detaylar bulunuyor. Başarılı ve tecrübeli radyocuların birçoğunun geçmişinde bu radyo kanalı bulunuyor. Türk radyoculuğunun yapı taşlarından biri olan kanal, Türkiye genelinde karasal yayın yapmaya devam ediyor. Müzik yayınlarının yanı sıra eğitim ve kültür içerikleriyle öne çıkan kanalda geçmiş yıllardan beri gece tiyatrosu içerikleri de yayınlanıyor.

Türkiye’nin Her Yerinde TRT Radyo 1

Hizmet kapsamının genişliğiyle öne çıkan TRT Radyo 1, ülkemiz genelinde dinleyicilere ulaşmaya devam ediyor. Spor müsabakalarından haber başlıklarına kadar geniş içerikleriyle öne çıkan radyo kanalında müzik severler için de yayınlar yapılıyor. Radyo kanalını takip etmek isteyenler için birbirinden farklı seçenekler vardır. Frekans bilgilerinin yanı sıra internet ve uydu üzerinden de kanalı dinlemek mümkündür.

Trt radyo 1 süper lig yayın haklarını elinde bulunduran tek radyodur

Trt Radyo1
Trt Radyo1

Futbol saati programı ile hem maç anlatımlarını hemde uzman kişilerden maçlar hakkında yorumlar ve analizler dinleyebilirsiniz maç dinlemek için tek adresiniz radyo 1 dir.

TRT Radyo 1 Frekans Bilgileri

24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarına devam eden TRT Radyo 1 kanalını farklı şehirlerden takip etmek mümkündür. Radyo bulunan her yerde dinleyicilere ulaşma sloganıyla yola çıkan kanalın farklı iletişim bilgileri vardır.

Frekans Bilgileri: Ankara 93.3, Adana 96.7, Antalya 88.4, Bursa 99.5, Kocaeli 90.5 İstanbul 95.6, Mersin 92.0, Samsun 94.8, Eskişehir 89.0, Trabzon 88.8, Erzurum 90.8, Konya, 96.4, Muğla 88.8

TRT Radyo 1 İletişim Bilgileri: Turan Güneş Bulv, Oran/Ankara, TRT Genel Müdürlüğü Binası, 0312 463 31 70,  Şayet TRT Radyo kanalına elektronik posta adresi üzerinden erişmek isterseniz rdb@trt.net.tr adresini kullanabilirsiniz. Böylece TRT Radyo 1 kanalına etkili bir düzeyde ulaşabilir, düşünce ve görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz!

2 yanıt " “2$s”

  1. Geri bildirim: Lig radyo - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir