Kral Fm

Yılların Değişmez Müzik Adresi Kral FM

Kral FM
Kral FM

Türkiye’ ilk özel televizyon kanalını açan Uzan Holding tarafından 1992 yılında Kral Tv ile beraber kurulan Kral Fm  Arabesk denince ilk akla gelen radyolardan olmuştur Dinlenme oranlarında zirvenin sahibi olan Kral FM; En sevilen radyo kanallarından biri olan günümüzde hala keyif ile tercih ediliyor.

Pek çok kişi müzik dinleye kral radyo kanalı ile başlamıştır. Özellikle fantezi pop müziğin radyo kanalı olarak akıllara kazınmıştır. Fakat her dönemde de tercih ediliyor. Şu anda Doğuş yayın grubuna bağlı olarak yayınlarını sürdürmektedir.

Günümüzde yılların değişmez müzik adresi olarak Kral FM radyo kanalını rahatlık ile söyleyebiliriz. Çünkü müziklerin ritmine ve duygusu genellikle bu radyo kanalı ile başladık. Fantezi pop müzikleri her zaman dinlemek isteyenlerin özellikle tercih ettiği radyo kanalı haline geldi.

Fantezi Müziğin Adı Kral FM

Günümüzde ki pek çok fantezi müzik sanatçılarını ile Kral FM radyo kanalı sayesinde tanıştık. Fantezi müzik tarzı her zaman dinleniliyor. Özellikle de gençler arasında radyo kanalı ile daha çok dinleniyor.

Son yıllarda geçmiş dönemlerde ki pek çok konuya ya da duruma özlem var. Geçmiş dönemlerde ki müzik türünü fantezi müzik türü oluşturuyor. Fantezi müzik türlerinin en güçlü sesleri o dönemlerde oluştu. Bu radyo kanalı sayesinde de yayıldı.

Geçmiş dönemlerden beri hala daha sürekli olarak dinlenen fantezi müzik sanatçıları var. Bu radyo kanalı ile de unutulmuyor. Bu yüzden de günümüzde fantezi müziğin adı Kral FM olarak biliniyor.

Kral FM Gezegen Mehmet

Gezegen Mehmet’ olarak da bilinen   Kral Grup Başkanı ve radyocu Mehmet Akbay, hafta içi her gün Kral FM‘de yayınlanan “Mehmet’in Gezegeni’ programını sunarken Kral Grubun yönetimini de Yıllardır başarılı bir şekilde sürdürüyor

Kral FM Müzik Keyfi

Şarkılar ya da müzikler adı ne olur ise olsun. Kral FM radyo kanalı ile her zaman müzik duygusunun keyfi oluşturulur. Genel olarak aynı tarzda ki şarkılar yayınlanır. Programları da aynı müzik tarzı üzerine oluşturulur. Her dönemde ise yoğun olarak tercih edilen radyo kanalları arasında yerini alır. Köklü bir radyo kanalı olarak hala daha müzik yayma hizmetine devam ediyor.

Kral FM İletişim Bilgisi: Kral radyosuna 0212 335 00 88 telefon numarası ile iletişim sağlayabilirsiniz. Mail olarak ise info@kralfm.com.tr adresi ile iletişim sağlanıyor. Adresi;  Adresi Ahi Evran Caddesi, Numara:4 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Kral FM Frekans Bilgileri: Kral FM radyo kanalı Türksat uydusunun 12015 frekansında yayın hizmetini sağlıyor. İstanbul Maslak semtinde yayınlarını gerçekleştiriyor. Radyonun frekanslarını listelemek istersek; ilk olarak Ankara için 102.4 frekansı bulunuyor. 92.0 frekansı ile de İstanbul bulunuyor. Adana şehrinde dinlemek isteyenler; 105.4 frekansı açıyorlar. 98.7 frekansında ise Balıkesir bulunuyor. Frekans listesinin bazıları şu şekildedir. Erzurum 91.8, Diyarbakır 92.0, Eskişehir 88.6, Konya 95.1, Kayseri 93.9, Gaziantep 107.5

Kral FM’i Digiturk 415. Kanaldanda canlı olarak dinleyebilirsiniz

Whatsapp Hattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir