Best Fm

Türkiye’nin Lider Radyosu Best FM!

Best Fm
Best Fm

 

Türkiye’nin ilk özel radyolarından biri olan Best FM, yayın hayatına Ajda Pekkan – Kimler Geldi Kimler Geçti şarkısı ile başlamıştır. 5 Şubat 1993 yayın hayatına geçen radyo kanalı, hala birçok dinleyicisi tarafından takip edilmektedir.

Dürüst ve bağımsız habercilik anlayışını belirlemesi diğer radyolardan ayrılmasını sağlamıştır. Ayrıca oldukça teknolojik aletler ile yayın yapması ve yayıncılık ilkelerine hakim olması sayesinde Türkiye’de en çok dinlenen radyolar arasına girmeyi başarmıştır.

Ulusal radyolar arasında ilk sıralarda yer alan Best Fm, seçkin programcıları ile eğlenceli anlara da imza atmıştır. Radyoculukta samimi bir dil ilkesini benimseyen radyo kanalı, dinleyicileri ile de bu yönde iletişim kurarak kitlesini arttırmayı başarmıştır. Best FM, yayın yaptığı her alanda topluma bir ses olmayı başarmıştır. Katıldığı ve içinde bulunduğu projeler sayesinde de Türkiye’nin lider radyosu olarak anılmaya devam etmektedir.

Sohbet ve Müzik Keyfi İçin Best FM!

Hem müzik ihtiyacının karşılandığı hem de sohbet ile yeni bilgilerin kazanıldığı radyo frekansı Best FM, herkese hitap eden bir radyodur. Merkezi İstanbul’da olan radyo kanalı kulakların pasını silmeye devam ediyor. Etkili bir müzik keyfi için Best FM, mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Bundan dolayı da son zamanlarda bu radyo kanalının dinleyici sayısında etkili bir artışın yaşanıldığını ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Best FM radyo kanalına, radyo frekansları ile ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden de dinleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca Best FM, internet yayıncılığının yapıldığı ilk kanallardan bir tanesidir. Sadece müzik dinlemek için değil, gündem haberlerini takip etmek içinde oldukça iyi bir radyo kanalıdır. Siz de Best FM radyo kanalını etkili bir şekilde dinlemek isterseniz; karşınıza çok sayıda farklı frekans bilgisi çıkacaktır. Türkçe pop ve tüm müzik türlerinden şarkılar dinleyebileceğiniz Best FM sayesinde hit parçalara hakim olabilirsiniz.

Arıza Show :  Rıza Esendemirin sunduğu program en çok dinlenen programdır.

rıza esendemir
Arıza Show

Best FM İletişim Adresi:  Dümen Sokak , Gümüşsuyu İş Merk. No: 11 Kat: 5 Posta Kodu : 34427 Beyoğlu / İstanbul

Best Fm E-mail adresi:  kurumsaliletisim@bestmedya.com.tr

Telefon numarası: +90544 330 30 30   +90 212 251 76 77

Best FM Frekans Bilgileri: Adana 87.8, Aksaray 107.0, Ankara Dikmen 98.3, Antalya Alanya 98.4, Aydın 94.0, Balıkesir 95.5, Bolu 98.4, Burdur 89.2, Bursa 98.4, Çanakkale 98.4

" " ye bir cevap”

  1. Geri bildirim: Kral Fm - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir