PowerPop

Radyo Müziğinin Bir Numarası Powerpop

Powerpop Radyo
Powerpop Radyo

 

Türkiye’nin en önemli radyo gruplarından Power gruba bağlı olan Powerpop 26 Mart 2017 tarihinden kurulmuştur Radyo özellikle yolculuk sırasında en çok dinlenen radyoların başında gelmektedir.

Müzik dinlemek isteyen kişiler için her zaman her yerde uygun radyolar olabilmektedir. Ancak müzik konusunda bir numara olan radyo kanalı uzun zamandır Powerpop olmaktadır. Türkçe müziğin en iyilerini her zaman için kullanıcılarının önünde en iyi şekilde sunmaktadır. Türkçe Pop müziklerin öncelikli olduğu ve diğer müzik türlerinin de çalındığı özel radyo kanalında her an için eğlenceli içeriklere ulaşım imkanınız olabilmektedir.

Powerpop Radyo
Powerpop Radyo

 

işe veya okula giderken hareketli ve eğlenceli pop şarkıları dilediğiniz gibi dinleyebilirsiniz. Her yerden ulaşabileceğiniz gibi özel içeriklerini de kaçırmadan keyif alarak dinleyebilirsiniz.

Powerpop bu alanda Türkiye’nin bir numarası olmaktadır. Elbette ki Powerpop eğlenceli müziğin adresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendine has yayın politikasına sahip olan bu radyo kanalının etkili bir dinleyici sayısına sahip olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır. Böylece ülkemizde pek çok farklı kentten Powerpop radyo kanalı etkili bir düzeyde dinlenilmektedir.

Özel Podcastler

Dinlemeye başladığınız her anda özel müzik zevklerine ve özel şarkılara dikkat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Powerpop dinleyicileri için özel podcastler olmaktadır. Bu sayede sizler de bir iş yaparken veya farklı bir anda keyifli podcastleri dinleyebilirsiniz. Kulağınıza her zaman hitap edecek kişiler ile keyifli sohbetler için podcastler inanılmaz eğlenceli içerikler olmaktadır. Her radyo dinleyicisi kendi moduna göre Powerpop içinde uygun bir içeriğe oldukça kolay bir şekilde erişebilmektedir.

Powerpop Radyo İletişim Bilgileri:

Power Group Media Center, Altunizade Mahallesi, Kuşbakışı Caddesi, Numara:35/1 34662 Üsküdar/İstanbul. Telefon numarası; 0216 554 04 04

Powerpop Radyo Frekans Bilgileri

Ülkenin her yerinden sorunsuz bir şekilde Powerpop içeriklerine erişebilirsiniz. Erişim için frekans bilgileri bulunmaktadır. İletişim kurmak için 0216 554 04 00 numarasını kullanabilirsiniz aynı zamanda TÜRKSAT 4A: 12265 MHZ DİKEY SR 27500 FEC 5/6 adresi üzerinden radyoya erişim sağlayabilirsiniz.

Ankara için frekans bilgisi: 99.50, Antalya için frekans bilgisi: 99.50, Balıkesir için frekans bilgisi: 94.70, Bursa için frekans bilgisi: 94.70, Eskişehir için frekans bilgisi: 90.40, Gaziantep için frekans bilgisi: 96.30, İstanbul için frekans bilgisi: 101.00, İzmir için frekans bilgisi: 99.50, Kayseri için frekans bilgisi: 98.50, Konya için frekans bilgisi: 93.70

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir