Alem Fm

Gün Boyunca Müzik Keyfi İçin Alem FM

Alem FM
alem fm dinle

 

Türkiye’de müzik kategorisinde yayın yapan radyo kanalları söz konusu olduğunda birçok farklı alternatif vardır. Birbirinden farklı kaliteli müzikleri dinleyicilerle buluşturan Alem FM, uzun zamandır faaliyet göstermeye devam ediyor. Türkü, slow ve pop gibi farklı türlerdeki Türkçe müzik parçalarını bulunduğu yerden kolaylıkla dinlemek isteyenler için öne çıkan kanalda yabancı şarkılarda yayınlanıyor.

Ulusal radyo kanalları arasında yer alan Alem FM, yayıncılık hayatına İstanbul ve Yalova bölgesinde başlamıştır. Gün geçtikçe verici ve istasyon sayısını artıran müzik kanalı, günümüzde farklı şehirlerden rahatlıkla dinleyebiliyor. Dinleyicilerin sıklıkla takip ettiği radyo kanalının genel merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Uzunca süreden beri radyo kanalı olarak dikkatleri üzerine çeken Alem FM, etkili bir takipçi sayısına da sahiptir!

Radyoculuk Klasiği Alem FM

Türkiye’nin en köklü radyo kanallarından biri olan Alem FM, ilk olarak 1994 yılında başladığı yayın hayatına uzun yıllardır başarılı bir şekilde devam etmektedir. Türkiye genelinde 50 merkez üzerinden yayın yapmaya devam eden radyo kanalı deneyimli radyocularıyla dikkat çekiyor. Radyo kanalında program yapan kişiler arasında Serdar Gökalp, Fatih Yıldırım, Umut Bezgin ve Mustafa Fidan gibi isimler yer alıyor. “Cümle Alem Burada” cümlesiyle yola çıkan radyo yıllar boyunca birçok ödül almıştır.

Alem FM
serdar gökalp

4 Ekim 2013 de TMSF’nin ihale ile Türkmedya grubunun sahibi Ethem sancak tarafından satın alınmıştır

Radyo yayıncılığının klasik kanallarından biri olan Alem FM, Türkiye’de çok dinlenen radyolar arasında yer alıyor. İstanbul merkezli çalışmalarını sürdüren kanalın çeşitli şehirlerde temsilcilikleri bulunuyor. Kanala ulaşım sağlamak için farklı alternatifler kullanılabilir. İletişim bilgileri üzerinden ulaşım sağlayarak birçok konu hakkında bilgi almak mümkündür.

Alem FM Frekans Bilgileri:

Ankara 105.3, Adana 103.8, Antalya 89.3, Bursa 89.2, Kocaeli 89.3, İstanbul 89.2, Mersin 90.3, Samsun 88.0, Gaziantep 102.5, Trabzon 89.3, Erzurum 89.3, Konya, 89.3, Sakarya 101.8, Turksat 4A Frekans: 12.298

Radyonun İletişim Bilgileri: Bahariye Caddesi, No:31, İkilitelli, Küçükçekmece / İstanbul, 0212 449 30 00, 0212 473 25 36,

Siz de Alem FM radyo kanalına internet üzerinden e posta göndermeyi isterseniz; kurumsal@alemfm.com mail adresini kullanabilirsiniz. Yine Alem FM internet sayfası aracılığıyla bu radyo kanalı hakkında bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

Whatsapp Hattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir