Ankara Park fm

İç Anadolu’nun Kalbi: Park FM

 park fm
park fm

 

2007 yılından beri aktif bir yayın hayatına sahip olan Park FM , Ankaranın köklü firmalarından ozan grup bünyesinde faaliyet göstermektedir, oyun havaları ve türkülerle İç Anadolu halkının sesi olmaya devam ediyor. Kaliteli yayınları, başarılı programları, eşsiz müzikleri ile profesyonel bir radyoculuk kültürü sunmaktadır.

 

Ankarada araçlarda çokça dinlenen radyo zaman zaman yerel radyo yayın yapmasına rağmen  Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Radyo istasyonumuzun kütüphanesinde eğlenceli, arabesk, oyun havaları, Türk Halk Müzikleri ve fantezi kategorisindeki birçok parça bulunur.

Bu anlamda her tarza ve her zevke hitap etmeyi başarır. Sizler de gün içerisinde yaşadığınız stresli ve gergin anları hafifletmek istiyorsanız radyo istasyonumuza misafir olabilirsiniz. Dinleyicilerinden tam not almayı başaran istasyonumuza irtibat numaraları üzerinden erişim sağlayarak istek parçalarda bulunabilirsiniz. Dinleyici kitlesinin zevkine ve tarzına önem veren Park FM aracılığıyla duymak istediğiniz şarkıları kısa süre içerisinde dinlemeniz mümkündür.

Ankara Havaları Park FM’de

Yayın hayatına başladığı ilk tarihten itibaren profesyonelliğini elden bırakmayan radyo istasyonumuz gerçekleştirdiği kaliteli yayınlarıyla geniş bir dinleyici kitlesine kavuşmuştur. Gün içerisinde gerçekleştirilen yayınları kaçırmayan kemik kitle, bu yayınlar sayesinde eğlenceli vakit geçirmekte ve kaliteli aktivite gerçekleştirmektedir. Bununla beraber Park FM aracılığı ile çalınan birçok parça dinleyenlerin enerjisini de yükseltir. Sizler de gün içerisinde duyduğunuz can sıkıntısını gidermek istiyorsanız radyo istasyonunu tercih edebilirsiniz!

Kesintisiz yayınlarımız ve eğlenceli sohbetlerimizle sizler de oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz. Ankara kültürüne ait olan birçok parçayla modunuzu yükseltebilirsiniz. Kesintisiz bir yayın gerçekleştiren radyomuzda geleneksel ezgilerle modern parçalar karmaşık olarak sunulur. Böylece her tarza her yaşa aynı anda hitap edilir. Kültürel ögeleri bünyesinde barındıran parçaları dinleme isteyen bireylerin bu radyo istasyonunda istediğini bulabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz!

parkfm
parkfm

Park fm’ in unutulmaz dji Rahmetli Reco baba lakaplı Dj Recep Kaya Baydurcan   belkide park fm in bu kadar popüler olmasına en büyük etkenlerden biridir.

Park FM Hemen Her Yerde Sizinle!

Hem telefonlarınızdan hem radyo cihazlarınızdan hem de araçlarınızın teyplerinden kolayca erişim sağlayabileceğiniz Park FM, aynı zaman dijital ortama da etkili olan bir radyo kanalıdır. Geniş kapsamlı içeriklere sahip olan programlarıyla hem bilgilendirmeler gerçekleştirilmekte hem de eğlenceli anlar sunulmaktadır. Sizler de Park FM frekansı üzerinden birbirinden enerjik oyun havalarını dinleyebilir ve gün içerisinde yaşadığınız gerginliği azaltabilirsiniz.

Park FM Frekans Bilgileri

96.8(Ankara ve Nevşehir), 103.1 (İzmir), 106.7 (Konya), 105.3 (Eskişehir ve Niğde), 104.8 (Kırşehir), 91.5 (Kayseri, Sivas), 104.2 (Aksaray, Kırıkkale) ve 98.4 (Yozgat)

Park FM İletişim Bilgileri

Ozan Medya Park FM, Ayaş Yolu 23. Kilometre, Sincan/Ankara AYAŞ YOLU 23. Telefon numarası:  +90 312 276 03 02

 

Ayrıca hakan@ozanmedya.com e-posta adresi üzerinden erişim sağlayarak iletmek istediğiniz mesajları kolayca tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz canlı yayınlara konuk olmak için 0312 276 4096 numarası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Ankara’dan naklen yayın yapan radyo istasyonun İç Anadolu Bölgesinin birçok şehrinden de dinlendiği de bilinmektedir.

Whatsapp Hattı

2 yanıt " “2$s”

  1. Geri bildirim: Alem Fm - Radyo Dinle
  2. Geri bildirim: Kralpop - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir