Kralpop

Sevilen Müziklerle Kral Pop

Kral Pop Radyo
Kral Pop Radyo

 

1 mart 2011 de doğuş yayın grubuna bağlı olarak Tasarruf sigorta mevduat fonundan Radyo5’in yayın haklarını satın almasıyla yayın hayatına başlamıştır istanbul merkezli yayın yapan radyo gezegen mehmet adıyla bilinen mehmet akbay yönetiminde yayınlarına devam etmektedir

 

Türk radyoculuğunun yeni kanallarından olan Kral Pop, farklı illerde karasal yayın gerçekleştirmeye devam ediyor. Ankara ve İstanbul gibi illerde çok sayıda dinleyici tarafından takip edilen radyoda birbirinden farklı müzik yayınları bulunuyor. 24 saat kesintisiz müzik yayınlarıyla öne çıkan kanal 2011 yılında kurulmuştur. Türkçe pop müzik alanının öncü radyoları arasında yer almaktadır. İstanbul frekansı 94.7 olan radyonun diğer şehirlerdeki frekans bilgileri de vardır.

Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle birlikte müzik radyoculuğuna yön veren kanallardan biri olan Kral Pop, Türkçe pop dinlemek isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Gün boyunca yapılan müzik programlarında dinleyicilerle karşılıklı etkileşim halinde yayınlar gerçekleştiriliyor. Dijital platformlar ve televizyon üzerinden de takip edilebilecek radyo, Türkiye’deki popüler müzik kanallarından biri olarak öne çıkıyor.

Kralpop Programcıları

Banu Candemir

Mert Ruscuklu

Mine Gonca

Seçil Gören

Gün Boyunca Müzik İçin Kral Pop Radyo

İnsanların en çok tercih ettiği radyo kanalları arasında müzik içerikli yayınlar yapan kanallar bulunuyor. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren müzik kanalı Kral Pop radyo, Türkiye’nin farklı illerinde dinleyicilere ulaşıyor. Yüksek dinlenme oranıyla öne çıkan kanalda, geçmişten günümüze en kaliteli pop müziklerin yayını yapılıyor. Ankara, Bursa, İstanbul ve Samsun gibi illerde dinleyicilere ulaşan radyo kanalını internet üzerinden de takip etmek mümkündür. Böylece farklı platformlardan da Kral Pop kanalını yakından takip etmek mümkün olmaktadır.

Canlı müzik programlarıyla gün boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicilere ulaşmaya devam eden Kral Pop, farklı illerdeki istasyonlarıyla hizmet veriyor. Büyükşehirler yanı sıra Aksaray, Bolu, Balıkesir, Eskişehir ve Niğde gibi birçok ilde de dinleyicilere ulaşıyor. Türksat uydusu, dijital platformlar ve internet üzerinden de radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinlemek mümkün oluyor.

Kral Pop İletişim Bilgileri: Ahi Evran Caddesi, Numara: 4, Sarıyer/İstanbul adresinde yer alan Kral Pop, takipçilerine etkili bir iletişim olanağı da sunmaktadır. Bu kapsamda radyo kanalına 0212 335 00 00 telefon numarasından da ulaşmak mümkün olmaktadır.

Kral Pop Frekans Bilgileri:  Ankara 101.8, İzmir 106.3, Antalya 103.5, İstanbul 94.7, Bursa 89.0, Erzurum 92.5, Balıkesir 88.2,Eskişehir 96.2, Gaziantep 88.2, Samsun 96.0, Van 100.0, Konya 91.8, Türksat 3A 10985

" " ye bir cevap”

  1. Geri bildirim: PowerPop - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir