Radyo Viva

Radyo Viva Dinle Vivanı Bul Havanı

Radyo Viva
Radyo Viva

Ülkemizde özellikle 1992 yılından itibaren özel radyo istasyonu sayıları günden güne artış göstermiştir. Bu artış sektörde birçok yeniliğin ve gelişimin öncüsü olmuştur. Sektörde birçok devlet ve özel radyo istasyonları bulunmaktadır. Son zamanların gözde radyo istasyonlarından Radyo Viva yayın hayatına 1999 yılında Show Tv nin eski Sahibi  Erol Aksoy tarafından kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır.

Bu istasyonda genelde fantezi müzikler ve Türkçe pop şarkılar dinleyicilerin beğenilerine sunulmaktadır. 24 saat hiç durmadan yayınlar devam eder. En güncel ve popüler Türkçe pop şarkıları Radyo Viva da dinlenmektedir.  Kurulduğu günden bu yana Türkçe müziğin adresi konumundadır. En çok dinlenen radyo istasyonları arasında bulunmaktadır. Böylece radyo kanalının ünü gün geçtikçe artış göstermektedir.

Radyo Viva, 2011 yılında Tmsf  tarafından İlbak Holding’e satıldı 2018 yılından itibaren TV100’ün sahibi  Necat Gülseven‘e ait 3N Medya‘ bünyesinde yayınlarına devam etmektedir.

Müziğin Keyfi Radyo Viva

Birbirinden özel programlar Radyo Viva da yer almaktadır. Gözde radyo programcıları arasında gösterilen Yusuf Öztürk, Ömer Erişmen radyo bünyesinde program yapmaktadır. Aslıhan Saraçoğlu, Erol Köse ve Yonca Baygın da program yapan diğer ünlü programcılardır. Eğlenceli, cıvıl cıvıl içerikleri dinleyiciler tarafından oldukça beğenilmektedir. Radyoda bugüne kadar birçok ünlü dj ve programcı görev yapmıştır.

Merkezi İstanbul da yer alan istasyon Artı televizyon yayıncılığa bağlı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sevilen tüm şarkılar ile yeni çıkan sanatçılar ve şarkılar keyifle kesintisiz olarak Radyo Viva da dinlenir. Bu kapsamda Radyo Viva’nın geniş bir müzik yelpazesini takipçilerine sunduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Radyo Viva
Radyo Viva

Dr. Erol Kösenin hazırlayıp sunduğu Dr Erol Bey en sevilen programlarındandır.

Hit Müziğin Adresi Radyo Viva

Yayınlarına devam eden Radyo Viva diğer yandan Show radyo ile kardeş istasyon olarak bilinmektedir.  Radyo ile iletişim kurmak oldukça kolaydır. Telefon ile irtibat için 0 212 3520556 numarası kullanılmaktadır. E mail adresi olarak dinleyicitemsilcisi@radyoviva.com.tr adresinden ulaşılabilir. Elbette ki günümüz koşullarında Radyo Viva’nın yayın yaptığı şehir sayısında da etkili bir düzeyde artış gösterildiğini ifade etmek mümkün olmaktadır.

Radyo Viva Frekans Bilgileri: Önemli şehirlerin frekansları değişiklik göstermektedir. Şöyle ki; İstanbul 90.0, Ankara 93.6, İzmir 105.5, Adana 93.6, Gaziantep 15.6, Antalya 103,8, Eskişehir 93.3, Kayseri 94.6, Konya 106.6, Isparta 88.0 olarak radyonuzdaki yerlerini almıştır. Konum olarak İstanbul da Levent Mahallesi, Yeni Sülün Caddesi, Hardal Sokak No:6 Beşiktaş İlçesinde bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir