SlowTürk

SlowTürk Aşkın Sesi

Slow Turk
Slow Turk

 

Doğan medya bünyesinde Aydın doğan Tarafından 30 kasım 2005 yılında ‘Aşkın Frekansı’ sloganı ile yine aynı gruba bağlı foreks radyonun frekanslarını alarak yayın hayatına başlar.

Slowtürk Radyo Bilinenin aksine Doğan medya grubu şirketleri Demirören Grubuna satılırken satıştan ayrı tutularak Doğan medya grubunda kalmıştır. Rapsodi Radyo ve TV Yayıncılık AŞ olarak 16 ilde frekans sahibi olarak yayınlarını sürdürmektedir

Müzik dinlemek her dilde özeldir. Her tarz müzik sesi insana farklı duygular verir. Slowtürk ile duyguların en sakin hali ifade edilir. Genel olarak slow müzik tarzında şarkılar yayınlanır. Programları ise daha sakin programlardır.

Günümüzde kendini daha sakin hissetmek isteyenlerin tercih ettikleri radyodur. Özellikle de aşk duygusunu en iyi anlatan Türk müzikleri bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Pek çok kişiler tarafından ise aşkın sesi olan radyo olarak bilinir. Genellikle her radyo kanalının bir sloganı vardır. Slowtürk radyo kanalının oluşturduğu slogan ise; aşkın frekansı olarak oluşturulmuştur.

Slow Turk
Slow Turk

 

2015 Yıldında 4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerinde  En iyi Slow Müzik radyosu ödülüne layık görülmüştür

Slowtürk Slow Pop Müziğin Lideri

Hareketli pop müzik çeşitlerinden bazen yorulabiliriz. Sadece müzik ile dinlenmek isteyenlerin radyo tercihi slowtürk radyosu olur. Sakin müzik tarzı ile Türkiye’de slow pop müziğin lideri konumundadır. Kendinizi sakin bir müziğin içinde bulmak istiyorsanız; doğru radyo kanalındasınız.

Özellikle de derinsel duygular genel olarak konuşarak anlatılamaz. Bu tarz durumlarda müzik duyguların anlatmanızda en iyi yardımcınız olur. Özellikle de slow müzikler; anlatılmak istenilen duyguların pek çoğunu sizin yerinize anlatmaya çalışır.

Slowtürk Melankolik Şarkılar Adresi

Melankolik duygular şarkılar sürekli olarak dinlenir. Genellikle de sakin bir hava oluşturmak için melankolik müzik türü tercih edilir. Slowtürk radyosu ile istediğinizi sakin havayı çok daha rahat oluşturabilirsiniz. Çünkü melankolik şarkıların adresi olarak da biliniyor. Müzik zevkinizde hareketli şarkılara yer yok ise; doğru radyo kanalında yer alıyorsunuz. Melankolik müzikleri her zaman ve her yerde dinleyebilirsiz!

Slowtürk İletişim Bilgileri: Üsküdar’da bulunan Slowtürk radyosunun yayın adresi Doğan Holdingdir. Telefon ile de 0 (216) 556 90 00 nolu numara ile iletişim sağlayabilirsiniz. Eğer ki mail üzerinden iletişim sağlamak isterseniz;  info@slowturkradyo.com adresi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Slowtürk Frekans Bilgileri: Kanalın kendi uydu frekansı ise 12034 olarak biliniyor. Slowtürk ilk 10 frekans listesinin başında ise Ankara 95.3 frekansı ile gelir. Ardından 95.4 frekansı ile İstanbul geliyor. Listenin üçüncü frekansı 87.7 İzmir bulunuyor. Listenin devamında ki frekanslar ise şu şeklidedir; Adana 94.2, Antalya 92.9, Balıkesir 89.6, Bursa 102.6, Çorlu 95.4, Erzurum 95.0, Eskişehir 101.0

Whatsapp Hattı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir