Süper Fm

Kaliteli Yayıncılıkta Süper FM Radyo

Uzan Grubu ile Star tv ile berarber hayatımızıa giren Süper Fm Türkçe pop müzikle ilgili yayınlarını takip etmek isteyenlerin tercih edebileceği kanallardan biri olan Süper FM, köklü radyolar arasında yer alıyor. Uzun yıllardır elde ettiği tecrübeyle birlikte başarılı faaliyetlerine devam eden radyo, Türkiye’nin birçok ilindeki istasyonuyla hizmet veriyor.

Süper FM,
Süper FM,

Müzik ve kültür programlarıyla dinleyicilerin beğenisini kazanan kanalda ünlü radyocuların programları ilgi çekiyor. Mobil cihaz ve radyolar üzerinden yayınları kolaylıkla takip eden dinleyiciler, dijital platformları da tercih edebiliyor.

Tecrübeli yayıncı kadrosuyla öne çıkan Süper FM radyo, eğlenceli sabah programlarıyla kaliteli yayınlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Dinleyicilerle etkileşime geçen yayıncılar, istek parçaları çalarak eğlenceli programlar oluşturuyor. Türkçe Pop müziğin en yeni ve kaliteli parçalarını dinlemek isteyenler için öne çıkan radyo kanalında farklı içerikler de vardır. Her geçen gün kendini geliştiren ve modern yayıncılık anlayışıyla hareket eden kanalda Top 20 ve 40 gibi özel müzik listeleri de yapılıyor.

Doğan Canlı yayında (Namı değer Doğancan)

Süper FM,
Doğan Canlı Yayında,

 

Süper Fm’in değil Türkiye Radyolarının En sevilen radycusu Doğancan Hafta içi her sabah arabalarımızda ve işyerlerimizde güne mutlu başlamamızı sağlıyor Doğan özadlı radyo vivadan sonra 2020 itibariyle Türkiye’nin Süperi Süper fm de yayınlarına devam ediyor hergün farklı bi konu ile alakalı telefon bağlantıları alan doğancan sevenleri ile eğlenceli muhabbetler gerçekleştiriyor

Akşamların Vazgeçilmezi ise doğancan kadar olmasa da radyoculuğu ile ön plana çıkan neşeli insan Duygu ile Yayındayız en sevilen ikinci programıdır

 

Eğlenceli Yayın Akışı İçin Süper FM

24 saat boyunca eğlence, sanat ve kültür için tercih edilecek Süper FM, Türkiye’nin özel radyo kanalları arasında yer alıyor. İlk kurulan kanallardan biri olduğu için hizmet ağı geniş olan radyoda birbirinden farklı platformlar yapılıyor. Web platformlarından da takip edilebilecek radyo kanalı Türkiye’nin farklı yerlerinde karasal yayınlarla dinleyicilere ulaşmaya devam ediyor. Birbirinden farklı müzik parçaları için radyo kanalını takip etmek mümkündür.

Türkiye’deki özel radyo kanalları arasında yer alan radyo Süper FM, vatandaşlara hizmet vermek için farklı iletişim kanallarını kullanıyor. Her türlü istek ve şikayet için iletişim adresleri kullanılabiliyor. Türkiye’nin birçok ilinde farklı alternatiflerle radyo kanalının yayınlarını takip etmek mümkündür.

Süper FM Frekans Bilgileri: Ankara 90.8, Adana 92.0, Gaziantep 99.3, İstanbul 90.8, Antalya 94.2, İzmir 90.8, Konya 93.4, Muğla 90.1, Bursa 90.8, Eskişehir 98.6, Diyarbakır 97.5, Şanlıurfa 105.4

Süper FM İletişim Bilgileri: Karnaval Media Group bünyesinde yer alan Süper FM; İstanbul; Maslak’ta bulunmaktadır. A.O.S. 55. Sokak/Numara: 2’de yer alan Süper FM; Aksoy Plaza’nın 2. Katında yer almaktadır. Bu radyo kanalı İstanbul/ Sarıyer adresinde bulunmaktadır.

3 yanıt " “2$s”

  1. Geri bildirim: Power Fm - Radyo Dinle
  2. Geri bildirim: SlowTürk - Radyo Dinle
  3. Geri bildirim: Metro Fm - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir