Metro Fm

Metro FM İle Güzel Müzikle Tanışın!

Metro Fm
Metro Fm

 

Radyoculuk sektöründe Metro FM oldukça önemli bir yere sahiptir. Ülkemizin ilk yabancı yayın yapan istasyonu olarak tarihteki yerini almıştır. Aynı zamanda ilk özel radyolar arasında bulunmaktadır. İstanbul’dan bütün Türkiye’ye Temmuz 1992 yılında Uzanlar tarafından kurulan radyo Queen’in “Radio Ga Ga” çalarak ilk yayın hayatına başlamıştır.

Yayınlar genellikle yabancı pop müzik üzerine yapılır. Kuruluşundan bugüne kadar aynı kategoride yayın yapan radyolar arasında ilk sırada yer almaktadır.  Kardeş radyolar arasında JoyFM, Süper FM, joytürk bulunur. Karnaval Medya Grup öncülüğünde Metro FM günden güne gelişerek büyümeye devam etmektedir. Dinleyicilerin bu büyümede etkisi oldukça fazladır.

Metro FM kendine özgü yayın tarzıyla dikkatleri üzerine çeken bir radyo olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsamda ülkemizde takipçi sayısını da her geçen gün itibariyle arttırmayı başaran Metro FM, geniş bir alanda yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Radyo kanalının özellikle hit müzik alanında iddialı olduğunu da söyleyebiliriz!

Hit Müziğin Tek Adresi Metro FM

En yeni ve popüler yabancı müzikler kesintisiz bir şekilde dinleyicilere ulaştırılmaktadır.  Ülkemizin birçok noktasına geniş bir karasal ağ ile yayın yapılır. Kadir Çöpdemir ile canlı gerçekleştirilen Ara Gaz isimli program Metro FM de yer almaktır. Program en çok dinlenenler arasında dinleyicilere eğlenceli vakitler geçirtir. Ünlü müzik direktörü ve yayın müdürü Cengiz Ünsal’ da Metro FM bünyesinde program yapmaktadır. Aynı zamanda Cemil Orhon yaptığı programla farklı bir konsept sunar. Yayını tamamen dinleyiciler kontrol etmektedir. Birbirinden güzel ve etkileyici programların daha fazlası da bu istasyondadır.

Limitsiz Müzik Keyfi Metro FM’de

Her yaştan insana hitap eden istasyon en çok dinlenilen radyolar arasında yerini almıştır. Hız kesmeden yayın hayatına beklentilere karşılık vererek devam edecektir. Karnaval app ile her türlü telefon, tablet ve pc den Metro FM yayınları takip edilebilmektedir.

Metro FM Frekans Bilgileri: İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir ve Çeşme de 97.2 frekansında yayın yapar. Adana 96.0, Antalya 102.6, Denizli 96.0, Mersin 94.0 frekanslarından dinleyiciler eğlencenin tadını çıkarmaktadır.

Metro FM İletişim Bilgileri: Merkezi İstanbul’da bulunan radyo Maslak Mahallesi, A.O.S. 55.Sokak No:2 Aksoy Plaza Sarıyer’ de bulunmaktadır. 0 212 3682200 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

" " ye bir cevap”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir