Ntv Radyo

Güncel Haberlerin İddialı Adresi: NTV Radyo

NTV Radyo
NTV Radyo

 

Hayatın her alanında haberleri buluşturan NTV Radyo kanalı yayın hayatına 13 Kasım 2000 tarihinde Cavit Çağlar tarafından kurulmuştur. Tam adı Nergis TV Radyo olup ekonomi, siyaset ve sanata dair birçok içerikle karşımıza çıkmaktadır.

 

Spor haberlerin de yer aldığı kanalda film ve konserlere dair yayınlar da ilgi çekiyor. Hayatın tüm renkleri bu işitsel araçla dinleyicilere ulaşmaktadır.

Ülkenin 14 merkezinden yayın gerçekleştirmekte ve dinleyicilerine ulaşmaktadır. Ntv Radyo şuanda Doğuş yayın grubu  tarafından işletilmektedir. İnsanlara Geniş bakış açısı sunan tartışma programlarına da yer veriyor. Akışı genel itibariyle gün içinde haberlere ayrılmışken geceleri ve hafta sonlarında spor ve müzik programları öne çıkmaktadır. Maçlar canlı olarak dinleyicilere aktarılırken gelişmeler uzman yorumcularla hayat buluyor. Kanal internet üzerinden canlı olarak da hizmet vermektedir.

Hafta Sonlarının Neşesi

Haftası sonlarındaki NTV Radyo akışı klasik müzik ile başlamakta ve caz müziğin büyüsü ile devam etmektedir. Müzikal programların yanı sıra radyo sinemaları da sabahları kendine yer buluyor. Ayrıca geceleri yayınlanan 1001 Gece programında ölmeden evvel dinlenecek 1001 albüm yer almaktadır. Bunlar kaliteli programlardandır. Kanal en büyük yayın gruplarından biri olan Doğuş Grubuna bağlı olarak yayın hayatını devam ediyor.

Karasal yayını bölgesel mahiyette gerçekleştiren kanal spor programları için slogan olarak “Sporun Sesi” demeyi tercih etmektedir. Spor yayınlarında etkili bir isim olduğunu kanıtlamıştır. Dünyanın her yerinden kanala ulaşmak mümkün oluyor. Televizyondaki başarısını işitsel yayınlara da aktarabilmiş olan kanal son dönemlerde oldukça popülerdir.

Etkili Radyoculuğun Doğru Adresi!

Farklı alanlarda kendini gösteren kanal kitlelere ulaşmakta oldukça başarılıdır. Kesintisiz yayınları ile dünyada olup bitenleri dinleyicilerine aktarmaktadır. Avrupa kupası, son transferler, ligler ile ilgili analizler gibi pek çok konuda kanal etkin hizmet sunuyor. Her geçen gün daha da büyüyen kanalın dinleyicileri de ciddi artış göstermektedir.

tirbünler ntv radyoEn popüler Radyo programı Tirbünler adı ile Mehmet Ertaşın spor üzerine yaptığı yapımdır her hafta sonu sporseverler tarafından yoğun bir şekilde dinlenmektedir

 

 

 

NTV Radyo İletişim Bilgileri

Radyo Sarıyer ilçesi Maslak Ahi Evran Caddesi numara 4’de bulunmakta olup iletişim için 0212 335 00 00 numarası ile info@ntvradyo.com.tr mail adresini kullanıyor.

NTV Radyo Frekans Bilgileri

Bünyesindeki kaliteli program ve programcılarıyla NTV Radyo kesintisiz bir keyif sunuyor. Frekansları şehirden şehre değişiklik arz etmektedir. Buna göre İstanbul için frekans 102.8 iken İzmir’de 95.7 frekansında yer alıyor. Adana 97.0, Bursa 102.8, Ankara 104.7, Antalya 102.2, Kocaeli 102.8, Trabzon 105.5, Eskişehir 91.0, Edirne 97.3 frekanslarında yayındadır.

" " ye bir cevap”

  1. Geri bildirim: Radyo Viva - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir