Joy Fm

Joy Fm ile Limitsiz Slow Müzik!

Joy Fm
Joy Fm

 

Joy Fm 1993 yılında Uzan Grubu Tarafından Star Medya bünyesinde kurulan joy radyo yayınlarına  yabancı slow şarkılar Çalarak başlamıştır.

Şu anda ise  Joy Fm yayın hayatına daha geniş müzik türü ile devam ediyor. Herkese hitap eden müzik tarzları ile dinleyicileri tarafından da oldukça takip edilmektedir. Aynı zamanda yayın hayatında her zaman seçkin isimlerle sunduğu programlar ile ses getirmiştir. Buna ek olarak ise program hayatının devamlılığında dinleyicileri ile sohbetleri de ilgi çekicidir. Bunun nedeni ise dinleyicileriyle sohbet dilinin samimi olmasıdır. Bu sayede konuşulan konular ile de oldukça iyi bir dinleyici kitlesi oluşmuştur.

Karnaval grup bünyesinde Faaliyetlerini sürdüren  joy fm, metro fm ile ile birlikte  karnaval radyolarının ulusal bazda  faaliyet gösteren en önemli yabancı radyolarındandır.

Joy Fm ve Popüler Müzik Bağlantısı

Joy Fm kurulduğu günden beri her zaman hit parçalar ile dinleyicilerini güncel tutuyor. Bu sayede Joy Fm dinleyicileri dönemin belli parçalarını hakim olabilmektedir. Bununla birlikte radyo hiçbir zaman eskimeyecek kültürden biridir. Çünkü arabada giderken, sohbet esnasında veya istenilen zaman açılması ile sevilmektedir. Durum böyle olunca da geniş çalma listesi ile dinleyicilerin en sevdiği frekans olmaktadır. Buna ek olarak ise yaptığı canlı yayınlarda seçilen konulara göre de oldukça eğlenceli geçmektedir. Joy Fm sunmuş olduğu popüler müzik bağlantısı ile dinleyicilerini her zaman dinamik tutmaya devam ediyor!

Joy Fm ile Her Yerde!

Slow müzik ve yabancı pop müzik bazında hit parçalar arıyorsanız Joy Fm doğru adres! Joy Fm yayın akışında kullandığı son teknoloji ürünleri ile çok daha kaliteli bir radyo deneyimi sunuyor. İstediğiniz her an yanınızda olan Joy Fm ile frekansı yakalayarak hit parçalara ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Joy Fm ister araba ister radyo ile her zaman ulaşmak mümkündür. Özellikle dijital platformlardan etkili bir dinleyici sayısına ulaşmayı başaran bir radyo kanalı olan Joj Fm, son zamanların iddialı radyo kanalıdır. Çok sayıda farklı radyo programının mevcut olduğu bu radyoda, güncel bilgilere ulaşmak da mümkündür.

Joy Fm Frekans Bilgileri

Bu kapsamda Joy Fm dinlemek istediğinizde frekans değerleri İstanbul 100.6, Ankara 106.5, İzmir 97.7, Bursa, 89.0, Mardin 89.1 frekansı ile radyodan dinleyebilirsiniz. Uydu frekans yayını için Turksat 4A 11539 ulaşabilirsiniz.

Joy Fm İletişim Bilgileri

E-mail adresi: ik@karnaval.com

Telefon numarası: 0212 368 6200

Joy Fm adresi ise, Fatih Sultan Mehmet, Adak Sok. No:2, 34470 Sarıyer/ İstanbul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir