Pal Fm

Müziğin Adresi Pal FM

 

Radyodan müzik dinlemeyi seven insanların uğrak adreslerinden biri de Pal FM olmaktadır. Farklı zevklere hitap eden müzik arşivleri ile kanal öne çıkıyor. Romantik ve hareketli parçaların çalındığı kanalda tüm gün en beğenilen şarkılar kendini göstermektedir.

Pal Fm
Pal Fm

Yayın hayatına 2007 yılında istanbul merkezli 106.6 frekansından yayın vermeye başlayan radyo kanalı büyük bir başarı sağlamıştır.2007 yılı sonlarına doğru Tüm Türkiyeye yayın vermeye başlayan radyo Şuanda sadece İstanbul’da yer alan kanal pek çok sevilen ve tecrübe sahibi programcıyla çalışıyor.

Yoğun olarak pop müziğine ağırlık veren kanal en seçkin parçalarıyla dinleyenlerin keyif almasını sağlamaktadır. Slogan olarak kendisine “Müziğin Türkçesi” demeyi seçmiştir. Kesintisiz müzik keyfi sunması bakımından da birçok ziyaretçiye sahip oluyor. Dinleyiciler için bu kanal güvenilirdir

Başarılı Pop Müzik Kanalı

Palmali Group bünyesinde yer alan Pal FM dinleyicilerine iyi bir gün geçirmeleri için yardımcı olmaktadır. Kanalın misyonu güzel şarkılarla insanlara hoş vakit geçirmektir. Farklı müzik zevklerine hitap edecek şeklide en güzel ve orijinal şarkıları çalıyor.

Ülkenin tamamında yayına başlayan kanal usta programcılarıyla da kendine has bir kitle oluşturmayı başarmıştır. Ayrıca müzik alanında ödül törenleri de düzenliyor.İstanbul’da 99,0 frekansında yayın yapan kanal diğer iller için farklı frekans numaralarına sahiptir. İnternet radyosu olarak da başarılı bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Birbirinden eğlenceli içerikleriyle müziğe doyacağınız bir kanal olarak karşımıza çıkıyor.

Müzik Dünyasında Pal FM Ayrıcalığı

Yayın hayatına Pal Medya ile başlamış olan kanal 2016 yılında başka medya grupları tarafından satın alınmıştır. Kanaldaki köklü değişiklikler daha çok 2011 ile 2012 yılları arasında gerçekleşmiş olup yeni yayıncılar gelmiştir. Ayrıca jingle değişmiş ve daha kaliteli programları yayınlamaya başlıyor. Tecrübeli yayıncılarla güzel sohbetler yapmak mümkün olmaktadır.

Güncel ve hit parçalara yer veren kanalda farklı birçok alternatif bulma imkanı vardır. Eğlenceli ve hareketli şarkılarla güne daha pozitif başlamanın önünü açmak mümkün oluyor. En keyifli sohbetlere de buradan katılabilirsiniz.

Pal FM İletişim Bilgileri

Kanalın radyo adresi Esenşehir Mahallesi, Füsun, sokak, 34776’dır. Pal FM mail adresi ise info@palfm.com.tr adresidir. Radyonun telefon numaraları ise 0216 909 3745 ve 0216 909 3740.

Pal FM Frekans Bilgileri

10 Ağustos 2016’da Ulusal yayın hakkını Kardeş Radyosu  Pal Nostalji’ye Devrederek  Sadece İstanbul 106.6 , Ankara 87.7  fm üzerinden yayın vermektedir

Pal Fm Uydu Yayın Bilgileri :

AzerSpace-1 Frekans : 10998

Sembol Rate : 3300

Fec : H – Yatay

 

" " ye bir cevap”

  1. Geri bildirim: Show Radyo - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir