Show Radyo

Türkçe Müziğin Adresi Show Radyo

Show Radyo
Show Radyo

 

10 Temmuz 1992’de Erol Aksoy tarafından Show TV ile beraber Show Radyo kurulmuştur.

TMSF’den  2013 yılında, bütün hisseler Planet Medya  tarafından satın alınmıştır İstanbul merkezli radyo Türkiye’nin ilk özel radyolarından olan radyo frekans zenginliği ilede ön plana çıkmaktadır. Show radyo  yıllarca Türk popuna liderlik eden yüzlerce radyocuyu yetiştiren sayılı radyolardan olmuştur

Arabada hoş bir gün geçirmek için yapılacak ilk şey hiç kuşkusuz ki müzik dinlemek. Show Radyo sizler için özel müzik türlerinde her türlü güncel şarkıyı sunmaktadır. Sizler de yolculuk boyunca rahatlıkla bu özel müziklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ülkenin her yerinden sorunsuz bir şekilde bu özel müzikleri dinleme imkanını bulabilirsiniz. Sabahları özel programlar ile birlikte işe giderken çok keyifli sohbetleri dinleyebilirsiniz. Günün belirli saatlerinde yer alan Pop Mix zamanları ile birlikte Pop müziği en son seviyesinde keyiflice dinleyebilirsiniz.

Her An İçin Özel Show Radyo

Radyoculuk alanında programları ve sohbet ekibi ile öne çıkan en önemli radyo hiç kuşkusuz Show Radyo olmaktadır. Hafta içi 18 ile 20 saatleri arasında Okan Bayülgen ile inanılmaz keyifli sohbetleri sizler de iş çıkışlarında keyiflice dinleyebilirsiniz. Cafe Show programı ile birlikte her gün farklı bir ünlünün konuk olduğu zevkli sohbetlere eşlik edebilirsiniz. İşin en özel yanı ise Show Radyo ile her gün her zaman eğlenceli vakit geçirebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Her radyo sever için özel bir kanal olmaktadır.  Elbette ki Show Radyo çok uzun süreden bu yana yayın hayatına devam eden bir radyo kanalı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu durum radyo kanalının programlarında da kendini göstermektedir. Böylece bu radyo kanalı geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı da başarmaktadır.

Show Radyo İletişim Bilgileri:

Radyoya erişebilmenin birçok özel yolu bulunmaktadır. Bu özel yollardan istediğinizi seçerek iletişim sağlayabilirsiniz. 212 352 05 56 numarası üzerinden radyo için iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda dinleyicitemsilcisi@showradyo.com.tr adresi üzerinden radyo yetkililerine de mail atabilirsiniz.

Show Radyo
Show Radyo

Okan Bayülgen “Kabareden Naklen Programı” en popüler programıdır

Show Radyo Frekans Bilgileri: Uydu üzerinden Show Radyo erişimi için ise 11977MHz frekans, yatay polarizasyon ve 27500 sembol oranı ile erişim sağlayabilirsiniz. Adana için frekans bilgisi:  89.6, Ankara için frekans bilgisi: 88.8, Bolu için frekans bilgisi: 88.9, Bursa için frekans bilgisi: 89.8, Erzurum için frekans bilgisi: 90.4, Eskişehir için frekans bilgisi: 100.00, İzmir için frekans bilgisi: 89.6, Kayseri için frekans bilgisi: 105.0, Mersin için frekans bilgisi: 93.5, Samsun için frekans bilgisi: 106.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir