CnnTürk Radyo

En Güncel Haberlerin Adresi: CNN Türk Radyo

CNN Türk Radyo
CNN Türk Radyo

 

Son dakika gelişmelerinin aktarıldığı CNN Türk Radyo yayın hayatına Doğan yayın holdinge bağlık olarak 22 Kasım 2001 tarihi ile başlamıştır. Çeşitli konular üzerinde analizlerin yapıldığı kanalda uzmanlar da yer alıyor. Ekonomi, iş dünyası ve spor haberleri gibi konulara değinmesi nedeniyle geniş bir kitleye hitap etmektedir. Yapılan önemli gelişme ve  değerlendirmelere günün her saatinde ulaşmak mümkün olmaktadır.

Farklı programların yer aldığı kanalda çeşitli ilgi alanlarına yönelik girişimler bulabilirsiniz. Yayın kuruluş Time Warner ve Demirören Holding’in ortak girişiminin sonucudur. Geçtiğimiz senenin 21 Eylül 2020 tarihinde İstanbul frekansı değişerek 92.6 olmuştur. İnternet üzerinden de yayınlara ulaşmak ve programları takip etme fırsatı yakalamak mümkün oluyor. Farklı alanlardaki bilgilerini yoklamak ve daha da geliştirmek isteyen insanlar için bu platform oldukça faydalı olmaktadır.

En Kaliteli Habercilik Anlayışı

İşitsel yayın araçları arasında habercilik denildiğinde ilk akla gelen kanal CNN Türk Radyo oluyor. Yeni haberleri ilk duyanların dinleyicileri olmasını sağlamaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Farklı yayın akışına sahip olması ve etkileyici sunumu sayesinde kendine has bir kitle oluşturmayı başarmıştır. Radyoculuk ve habercilik anlayışını tek potada eritmesiyle de öncü konumdadır.

Yayınlanan programlarda üzerinde durulan esas konu güvenilir ve tarafsız haber yapmaktır. Radyonom radyolarından biri olduğu için kanala ulaşmak ve dinlemeye başlamak kolay oluyor. Yalnızca haber programları yapmayan kanal ayrıca yabancı yakın akışını takip ederek karışık pop şarkıları da çalmaktadır. Sadece ülkemizle alakalı değil tüm dünyadan ilgi çeken haberlere ulaşabilirsiniz.

Yayıncılık Anlayışıyla Zirvede

Son dakika haberleri söz konusu olduğunda doğrudan dinleyicilerle paylaşım yapan kanalda anlık bilgilere ulaşabilirsiniz. Yayıncılık anlayışı en doğru haberleri tarafsızca dinleyicilere sunmaktadır. Her yerden dinleyebileceğiniz bu kanal aracılığıyla en güncel haberlere kısa sürede erişebilirsiniz. Deneyimli yayıncılarla çalışan kanal bilgileri en açık ve anlaşılır şekilde veriyor. Yaptığı canlı yayınlarla dikkatleri üzerine çeken CNN Türk Radyo, ülkemizde geniş kapsamlı bir şekilde yayın yapma kabiliyetine sahip olan bir radyo kanalıdır.

CNN Türk Radyo İletişim Bilgileri

İstanbul Bağcılar da yer alan radyonun adresi Doğan TV Center olup iletişim numarası 0212 413 56 00 olarak geçmektedir. Mail adresinden ulaşmak için info@cnnturk.com.tradresine gidebilirsiniz.

CNN Türk Frekans Bilgileri

Doğru frekansla birlikte CNN Türk Radyo kanalına ulaşmak oldukça kolay oluyor. Antalya Yalova ve İstanbul 92.6 frekansını kullanıyor. İzmir ve Eskişehir ise 93.0 frekansına sahiptir. Konya 100.4, Bursa 100.6, Adana 102.2, Yozgat 106.0, Ankara 107.6 frekanslarında yer alıyor.

" " ye bir cevap”

  1. Geri bildirim: Kafa Radyo - Radyo Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir