Kafa Radyo

Radyocuların Radyosu Kafa Radyo

kafaradyo
Türkiye’nin en kafa radyosu

 

13 Şubat 2019’da Türkiye’nin sevilen radyocularından daha önceleri Show Radyoda Nihatla sivrisinek programının yapımcısı olan  Nihat Sırdar öcülüğünde , Güçlü Mete Candaş, Tolga Işık tarafından kuruldu. Oldukça kısa sürede dinleyicilerden olumlu tepkiler almıştır. Ülkemizin neredeyse tümünü kapsayan geniş bir yayın ağı bulunmaktadır. Birçok ünlü isim Kafa Radyo bünyesinde program yapar.

Kurucuları arasında yer alan Nihat Sırdar ile Nihat’la Muhabbet en çok dinlenilen programlardandır. Programda güncel konular eğlence ile harmanlanmaktadır. Türkiye’nin en uzun süreli programları arasında yer almaktadır. Diğer yandan Nihat’la Sivrisinek en çok dinlenen akşam programları arasında bulunur. İlk yayınlandığı günden bugüne kadar ülke çapında büyük ses getirmiştir.

 

Her Telden Muhabbet Kafa Radyo

nihat sırdar
nihatla sivri sinek

Eğitimden sanata, spordan bilime kadar birçok konusunda uzman kişilerin yayınları bulunmaktadır. Candan Tolga Işık, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Sunay Akın Kafa Radyo bünyesinde yer alır. Bu isimler dışında geçmişte birçok konularında uzman kişilerde bu istasyonda program yapmışlardır. Oldukça etkileyici ve dinleyici çeken konular tartışılmaktadır. Canlı yayınlar ile etkinlikler düzenlenir. Yine radyo kanalı aynı zamanda sıra dışı etkinliklere de imzasını atmaktadır.

Ünlü isimlerin konuk olarak yer aldığı programlar dinleyiciler tarafından tam not almaktadır. Programların podcastleri de çeşitli platformlar üzerinden yayınlanır. İnstagram, twitter ve facebook gibi sosyal medya da güçlü ve etkin bir şekilde yer almaktadır. Günümüz koşullarında iddialı radyo kanalları arasında yer alan Kafa Radyo, etkili bir dinleyici sayısına da ulaşmayı başarmaktadır. Bu kapsamda bu radyo kanalının özellikle sosyal medya platformlarını etkili bir düzeyde kullandığını rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Muhabbetin Kralı Kafa Radyo

Kafa Radyo yayın akışı ve program içerikleri www.kafaradyo.com adresinden takip edilebilmektedir. Aynı zamanda burada canlı yayınlar dinlenebilir. Programlarının bazılarında yarışmalar düzenlenmekte ve dinleyicilere ödüller verilmektedir. Zekirdek isimli programda dinleyiciler canlı olarak programa katılabilir.

Kafa Radyo Frekans Bilgileri: İstanbul 89.6, Ankara 87.5, İzmir 102.0, Adana 98.0,Antalya 101.5,Trabzon 104.7, Konya 106.7,Kayseri 95.6, Osmaniye 99.1, Bursa 105.9 frekanslarında dinleyicileri ile buluşmaktadır. Türksat: 11557

Kafa Radyo İletişim Adresi: Merkezi İstanbul’ da yer alan radyo Altıyol, Vişne Sokak Kadıköy konumundadır. Telefon ile iletişim için 0 216 4185870 numarası ile radyo ile irtibata geçilebilir. Diğer yandan info@efemedya.com.tr adresinden de ulaşılmaktadır. Radyonun şehirlerdeki frekanslardan bazıları ise şu şekildedir.

Whatsapp Hattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir