Radyo Gol

Radyo Gol ile Objektif Spor Haberleri

 

Türkiyede En genç Spor Radyosu sloganı İstanbuldan Bayram Fm in Frekansı kiralanarak kurulmuş Dördüncüncü spor radyosudur.

Radyo Gol
Radyo Gol

 

Oldukça yeni bir yayın hayatına sahip olan Radyo Gol istasyonu spor haberleriyle dikkat çekici bir hizmet sunmaktadır. Genel müdürlüğünü Sarp Sinan Erkmen’in yaptığı bu radyo Türkiye ve dünya futbolu hakkında en güzel haberleri sunar. İstanbul Sarıyer’den naklen yayın gerçekleştiren radyo istasyonunda futbola dair birçok değerlendirmeler, analizler ve yorumlar gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’dan naklen yayın gerçekleştiren radyo istasyonumuz sosyal medya üzerinden de oldukça aktif bir profil sergiler. Yalnızca Türkiye futbolunu değil dünya futbolunu da yakından takip etmekte ve en güncel bilgileri tarafınıza ulaştırmaktadır. Doğru ve objektif habercilik anlayışıyla yayın gerçekleştiren radyo kanalımız kesintisiz hizmetini sürdürmektedir. Çok kıymetli spor yorumcularımızla gerçekleştirdiğimiz verimli sohbetler ile sizler de spor bilginizi katlayabilirsiniz. Maç değerlendirmelerinden sporcu değerlendirmelerine, teknik direktörlerden kulüp yöneticilerine kadar birçok konu hakkında sohbetler ve analizler gerçekleştirilmektedir.

Radyo Gol: Sporun Sesi

Hayatımızın önemli bir noktasına hitap eden futbol her geçen gün gelişmekte ve ilerleme kaydetmektedir. Bu bağlamda spor severlerin sayısında da gözle görülür bir artış gözlemlenir. Birçok spor sever takip ettikleri futbol takımı hakkında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak ister. Radyo Gol ile bu bilginin kolayca sağlanması mümkündür. İster evinizde ister işinizde isterseniz de yolculuk esnasında frekansımız üzerinden erişim sağlayarak başarılı analizlerimizi dinleyebilirsiniz.

Dolu bir yayın içeriğine sahip olan radyo istasyonunda hafta içi her saat dolu dolu geçmektedir. Sabah saat 07.00 ile 10.00 saatleri arasında Başlama Vuruşu adlı program sunulur. Sonraki iki saatlik dilimde Soner Sancak ile Bi’Haber programı yayınlanmaktadır. Anadolu’dan Futbol, Maç Veri-Yorum, Yakın Markaj, Tahmin Kulübü, Gündem, Spor Meddahı ve parantez programları da oldukça sevilmektedir. Türkiye’nin en genç spor radyosu olma unvanına sahip olan radyo kanalımız ile spor bilginizi derinleştirebilirsiniz.  Yoğun bir program akışına sahip olan yayınların adresi konumunda yer alan Radyo Gol; birbirinden değerli ve tecrübeli yorumculara da yer vermektedir.

Radyo Gol İletişim Bilgileri

Radyo istasyonuna mail üzerinden ulaşmak isterseniz info@radyogol.com.tr adresinden irtibat kurabilirsiniz. Telefon numarası üzerinden erişim sağlamak istiyorsanız 0212 282 3034 numaralı telefon numarasını arayarak dilek, şikayet, talep ve önerilerinizi radyoya bildirebilirsiniz.

Radyo Gol Frekans Bilgileri

İstanbul’dan naklen yayın gerçekleştiren Radyo Gol, oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. 95.8 frekansı üzerinden ulaşabileceğiniz bu radyo ile futbola dair birçok ayrıntıya kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Radyo Gol Whatsap Hattı

" " ye bir cevap”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir